BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “Zihinsel, Fiziksel ve Duygusal Gevşeme” konularında kendinizi rahatlatmanız, sakin ve rahat hissetmeniz için, sizlere yardımcı olur.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hipnoterapi desteği ile, zihinsel, fiziksel ve duygusal olarak rahatlayın, tazelenin, canlanın ve gençleşin. Hipnoterapi desteği, kullanabileceğiniz tüm rahatlama ve gevşeme teknikleri ile yöntemleri arasında en etkili ve hızlı olandır. Son derece güçlü bir canlandırma gücüne sahiptir. Hipnoterapi desteği ile, zihninizi çok hızlı bir şekilde derin gevşemeye ulaştırabilirsiniz. Beş dakikalık bir zihinsel gevşeme, bir saatlik derin fiziksel ve duygusal dinlenmeye eşdeğerdir. Hipnoterapi desteği ile kendinize ne büyük bir fark yaratabileceğinizi bir düşünün! Bilinçaltının öğreneceği aşamalı kas gevşemesi ile dilediğiniz zaman hızlı bir şekilde uykuya dalabilir ya da  dilediğiniz zaman enerjinizi, motivasyonunuzu ve konsantrasyonunuzu artırarak rahatlamanın, sakinleşmenin ve gevşemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Modern dünyada yaşamın sürekli baskısını ve stresini hissedersiniz, gevşemek ve stresinizi yönetmek için, dünyanın en güvenli, en etkili ve en doğal yöntemi olan hipnoterapi desteğinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Günümüzde, çoğu zaman, insanları etkisi altına alan, çevreleyen sosyal ve kültürel baskılar, insanların nasıl rahatlayacaklarını unutmalarına neden oluyor. Vücutlarında gerginlikler oluşuyor ve beyinleri, tekrarlayan endişe verici düşüncelerin sonsuz ve yorucu döngülerine kapılıyor ve bununla birlikte hastalıklar da kendini göstermeye başlıyor. Bunu kontrol altına almadığınız sürece de çok daha ciddi sorunlar yaşamaya başlıyorsunuz. Hipnoterapi desteğinin yelpazesi ile gevşeyerek, rahatlayarak ve sakinleşerek, biriken gerginlikler ve stresli durumlar ortadan kayboluyor, kendinizi daha güçlü ve enerjik hissetmeniz sağlanıyor. Stres seviyenizin kontrolünü elinize almış oluyor ve yaşamdan çok daha fazla zevk alma noktasına geliyorsunuz.

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group
HİPNOTERAPİ DESTEĞİ İLE ZİHİNSEL GEVŞEME SAĞLAYABİLİRSİNİZ...