BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Amerika’da HMI'nin kurucusu Dr. John Kappas tarafından oluşturulan Zihinsel Banka Programı (The Mental Bank Program), bilinçaltı zihninizi daha fazla başarı, mutluluk ve refah çekmek için yeniden programlamasına yardımcı olan güçlü bir araçtır.

Dr. John Kappas ve Hipnoz Motivasyon Enstitüsü personeli tarafından geliştirilen Zihinsel Banka Programı (The Mental Bank Program), bilinçaltı ve davranışsal yeniden programlama alanındaki 30 yıllık deneyimin doruk noktasını temsil ediyor.
                                           
Zihinsel Banka Programı, bilinçaltı zihninizin ne için programlanmışsa onu başarmaya yönelik bir hedef makine olduğunu gösteren çarpıcı bir programdır.

Bilinçaltı zihninizi başarıya, mutluluğa, refaha, kolayca ve zahmetsizce ulaşmayı programlamak için, sizi, sürücü koltuğuna yerleştiriyor.        
                                   
Zihinsel Banka Programı, daha iyi düşünce kalitesiyle yaşamımızı hedeflerimize dönüştürmemize ve düzenlememize yardımcı olan basit ama güçlü bir programdır.

Hayallerinizi ve/veya hedeflerinizi gerçekleştirmek için kullanılabilir. İş hayatınızda performansınızı artırmaya yönelik, öz güven, öz saygı, bolluk, refah, sağlık, zindelik, sevgi ve ilişki ve/veya ulaşmayı taahhüt ettiğiniz belirli hedefler veya hayalleriniz üzerinde çalışırken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Zihinsel Banka Programı, uygulama süresi günde sadece 5 dakika! Çok etkili değişim ve gelişim programı olarak, bilinçaltı kayıtlarınızı, size yarar ve katkı sağlayacak şekilde, bu etkili yöntemle, tekrardan yapılandırıyorsunuz...

Programı Bireysel ve/veya Kurumsal olarak talep edebilirsiniz.
Başarıya, mutluluğa ve refaha günde 5 dakikadan daha kısa sürede nasıl ulaşılır! Neden bazı insanların bu kadar şanslı olduğunu hiç merak ettiniz mi? Gerçekten şans mı yoksa işin içinde başka bir güç var mı?

Güçlü bir program olan “Zihinsel Banka Tekniği - Bilinçaltı Eğitimi Programı”, aktivasyon yaratmak ve kişinin istediği hayatı ortaya çıkarmak için bilinçli ve bilinçaltı zihnimizin gücünden yararlanır.

“Zihinsel Banka” eğitim programı, düşünce kalitemizi artırarak hayatımızı hedeflerimize doğru dönüştürmemize ve düzenlememize yardımcı olan basit ama güçlü bir programdır. Hayatınızdaki dönüşümü görmek için en az “bir yıl”, öğreneceğiniz bu programı uygulamanız önerilir.

“Zihinsel Banka” programında, altı sinerjik unsurunu (bileşenlerini) ve bunları günlük beş dakikadan daha kısa sürede hayatınızda nasıl çalıştıracağınız öğretiliyor. “Zihinsel Banka” programı çok önemli ve çok etkili bir bilinçaltı eğitim programıdır. Güçlü bir hipnoterapi tekniğidir.

“Zihinsel Banka”, insan yaşamındaki şansların, olumlu ve olumsuzluğun, iyiliğin ve kötülüğün bilinçaltı zihin gücündeki dramatik bir göstergesidir.

“Zihinsel Banka Tekniği - Bilinçaltı Eğitimi Programı” ile çocukluğunuzdan itibaren programladığınız başarı, mutluluk ve refah düzeyine ulaşmak için bilinçaltınızın gerçekte nasıl bir hedef makinesi olarak çalıştığını keşfediyorsunuz. Olumsuz ve sınırlayıcı inançların yerini, olumlu başarıya yönelik inançlarla değiştiriyorsunuz.

Arzuladığınız şey nedir? Mutlu bir ilişki mi? Daha yüksek bir gelir mi? “Zihinsel Banka” programı, sizi bu hedeflere ulaşmak ve bu fırsatları otomatik olarak kendinize çekmenize yönelik olarak bilinçaltı zihninizi programlamak için sürücü koltuğuna oturtuyor.

Bu devrim niteliğindeki programı öğrenmek oldukça kolaydır ve zihninizin en güçlü bölümünü günde 5 dakikadan daha kısa sürede yeniden programlamaya başlıyorsunuz. “Zihinsel Banka Tekniği - Bilinçaltı Eğitimi Programı” rüyaların doğal güçlerini, ideomotor tepkisini ve sembolik dili birleştiriyor!

Unutmayınız! Başarı asla tesadüf değildir! “Zihinsel Banka” programı ile şansınızı, geleceğinizi, bugünkü hayatınızı hemen yönetmeye başlayın.

“Zihinsel Banka Tekniği - Bilinçaltı Eğitimi Programı” süresi yaklaşık 3 saat olarak birebir kişiye özel ve/veya Kurumsal olarak uygulanmaktadır.
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, “Zihinsel Banka Tekniği - Bilinçaltı Eğitimi Programı” ile bilinçaltı zihninize, daha fazla başarı, mutluluk ve refah çekmek için yeniden programlanmasına yardımcı olur.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group
ZİHİNSEL BANKA PROGRAMI