ZİHİNSEL BANKA PROGRAMI

Amerika’da HMI'nin kurucusu Dr. John Kappas tarafından oluşturulan Zihinsel Banka Programı (The Mental Bank Program), bilinçaltı zihninizi daha fazla başarı, mutluluk ve refah çekmek için yeniden programlamasına yardımcı olan güçlü bir araçtır.

Dr. John Kappas ve Hipnoz Motivasyon Enstitüsü personeli tarafından geliştirilen Zihinsel Banka Programı (The Mental Bank Program), bilinçaltı ve davranışsal yeniden programlama alanındaki 30 yıllık deneyimin doruk noktasını temsil ediyor.
Zihinsel Banka Programı, bilinçaltı zihninizin ne için programlanmışsa onu başarmaya yönelik bir hedef makine olduğunu gösteren çarpıcı bir programdır.

Bilinçaltı zihninizi başarıya, mutluluğa, refaha, kolayca ve zahmetsizce ulaşmayı programlamak için, sizi, sürücü koltuğuna yerleştiriyor.
Zihinsel Banka Programı, daha iyi düşünce kalitesiyle yaşamımızı hedeflerimize dönüştürmemize ve düzenlememize yardımcı olan basit ama güçlü bir programdır.

Hayallerinizi ve/veya hedeflerinizi gerçekleştirmek için kullanılabilir. İş hayatınızda performansınızı artırmaya yönelik, özgüven, özsaygı, bolluk, refah, sağlık, zindelik, sevgi ve ilişki ve/veya ulaşmayı taahhüt ettiğiniz belirli hedefler veya hayalleriniz üzerinde çalışırken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Zihinsel Banka Programı, uygulama süresi günde sadece 5 dakika! Çok etkili değişim ve gelişim programı olarak, biliçaltı kayıtlarınızı, size yarar ve katkı sağlayacak şekilde, bu etkili yöntemle, tekrardan yapılandırıyorsunuz...

Programı Bireysel ve/veya Kurumsal olarak talep edebilirsiniz.


√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR® Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI Hipnoterapi Mezunları | Common Source Information: HMI Hypnotherapy Graduates
Designed By SUNISLAND® Group
BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian