BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Sevdiğiniz birinin yasını tutmak ve/veya sevdiğiniz birinin evden ayrılmak zorunda kalması ve/veya hayatınızda meydana gelen önemli değişen koşullar, işini kaybetme, çocukların evden ayrılması ve/veya buna benzer her ne olduysa, duygusal çöküşlere, korkunç bir kayıp hissine, çok ağır bir yükü taşımaya neden olabilecek, “travmatik” nitelikli sorunlar, kontrol altına alınmaması durumunda ciddi başka önemli sorunlara neden olabilmektedir. Depresyon da bunlardan biridir. Kader, yas ve vefat durumlarında zor duygularla başa çıkmada, duygusal uyarıcıların sakinleştirilmesinde ve bu olumsuzlukların yarattığı tüm diğer başka farklı zorluklarla  başa çıkmada, bilinçaltında yapılacak stratejik çalışmalar ve düzenlemeler sizi rahatlatıp, güçlü kılacaktır.

Hipnoterapi desteği, kader, yas, vefat ve bunlarla ilişkili tüm duyguların üstesinden gelmenizi, yas deneyimini atlatmanızı, yaşamınıza devam etmeye hazırlanmanız için size yardımcı olacak ayakta kalma gücünü verecek, en güvenli, en etkili ve en doğal yöntemdir.

Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “Vefat - Yas” konularında kendinizi daha güçlü hissetmeniz için, sizlere yardımcı olur.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.
VEFAT - YAS İÇİN DOĞAL HİPNOTERAPİ DESTEĞİ

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group