BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Hipnoterapi uçma korkusu konusunda çok başarılı sonuçların alındığı ve uçuş korkusu söz konusu olduğunda en etkili metot olduğu kabul edilen bir yöntemdir. Hipnoterapi desteği ile  korkunun ya da diğer problemlerinin temelinde yatan asıl neden tespit edilir. Daha sonra bu konu verilen telkinler sayesinde bilinçaltı düzeyinde tekrar değerlendirilir ve düzeltilir. Yani soruna sebep olan düşünce kalıplarının ve davranış biçimlerinin tekrar değerlendirilmesi, ve değiştirlmesi sağlanır. Böylece uçuş korkusuna ya da farklı problemlere neden olan asıl faktörlerin ortadan kaldırılması ya da farklı bir şekilde yorumlanması sağlanmış olur. Sonuç olarak uçma korkusu gibi hayatı önemli ölçüde ve olumsuz yönde etkileyen problemler kısa sürede ve kalıcı olarak ortadan kaldırılır.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Uçuş korkusu henüz çocuklukta öğrenilmiş olabilir. (Belki de bireyin anne-babası korktuğunu çocuğuna belli etmişse mesela) veya özellikle korkutucu bir uçuş deneyimi yaşadıktan sonra geliştirdiği bir korku olabilir. Örneğin, önceki seyahatlerinden birinde şiddetli bir şekilde türbülansa düşmüşse. Uçuş korkusu genellikle “öğrenilmiş” bir korkudur. Yaşadıktan sonra geliştirilmiş, öğrenilen bir korku… Uçuş korkusu aynı zamanda yükseklik korkusu ya da agorafobi, klostrofobi gibi diğer korku ve fobilerin neden olduğu bir korku da olabilir.
Uçak Korkusu İle Yaşamak Zorunda Değilsiniz!
Uçak korkusu toplumda çok yaygındır. Bu kaygı bize mantıksız gelse de bilinçaltımız bizi koruduğunu düşünerek uçuş öncesi ve uçuş sırasında endişe, kaygı, anksiyete yaratabilir. Bilinçaltımızın temel fonksiyonu aslında bizi korumaktır. Uçmak aslında insan doğasında olan bir durum olmadığından bilinçaltımızın bu tepkisi aslında pek de şaşırtıcı değildir. Bilinçaltımızın yarattığı reaksiyonun tekrar değerlendirilmesi genellikle bir korku ya da fobiyi kontrol etmemize yardımcı olur ve hipnoterapi bunu başarmanıza yardım eden bir tekniktir.

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group
HİPNOTERAPİ DESTEĞİ İLE UÇUŞ KORKUNUZU YENEBİLİRSİNİZ...