BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Günden güne sakin ve rahat olmanıza, stresi yönetmenize, daha huzurlu, daha mutlu ve daha sağlıklı olmanıza, bağışıklığınızı artırarak, odaklanma ve konsantrasyonu destekleyerek, öz farkındalığı ve öz saygıyı geliştirerek, kaygı, endişe düzeyini  düşürerek, stresin neden olduğu olumsuzluklara karşı toleransınızı artırarak, endorfin, dopamin ve serotonin seviyenizi yükselterek, motivasyonunuzu en üst noktaya getirerek, sorunları çözme kabiliyetinizi artırarak, yaşamsal enerji seviyenizi yükselterek, sizi canlandırarak, gençleştirerek, baskıları hafifleterek ve sizi daha üretken bir seviyeye getirme konusunda yardımcı olarak, düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “Stres yönetimi” konusunda sizlere yardımcı olur.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Aşırı yüklenildiğinde, korku, saldırganlık ve savunmacı davranış durumlarında değişiklikler ortaya çıkar. Hayatta kalma içgüdüsü zarar görür ve net düşünemezsiniz, stres seviyesi yükselmektedir ve artık mantıklı kararlar veremezsiniz. Stres altındayken, sağlıklı kararlar üretemezsiniz. Beynin mantıksal, analitik kısmı devre dışı kalmıştır. Fırtınada, kaptanı olmayan, kontrolden çıkmış bir gemide olmak gibidir, stresi kontrol altına almadan yaşamak. Stresli olduğunuzda, günlük yaşamı engelleyebilecek davranış kalıplarını tekrar tekrar yaşarsınız ve yaşatırsınız, kendinize ve çevrenizdekilere. Eski ilkel zihinsel tepkiye hapsolmuş gibi, performansınızı ve yaşamlarınızı sabote eder durursunuz. Tehditleri asla fırsata dönüştüremezsiniz. Kendinizi asla yenileyemezsiniz.

Stresinizi kontrol altına almadığınız sürece, ortaya çıkabilecek sorunların şiddeti ve vereceği zararlar da artmış olacak, hatta diğer başka ciddi problemlere de sebebiyet vererek, bağışıklık sisteminiz çökecek, gerginliğiniz artacak, odaklanma ve konsantrasyon bozukluğu yaşayarak, olumsuz davranış kalıplarını daha fazla tetikleyerek, kaygınızı ve stresinizi en üst noktaya çıkararak, öfkeniz artacak, sabrınız ortadan kalkacak, anksiyete ve panik ataklarınız daha fazla artacak, sizi depresyona kadar sürükleyebilecek, kendinizi ağır, yorgun, tükenmiş ve enerjisiz hissederek, suçluluk duyguları artacaktır.  

Hipnoterapi desteği sizi, stres yönetimi konularında geliştirerek, yaşamın hem önlenebilir he me kaçınılmaz olan “baskılarıyla” başa çıkmanız için eksiksiz bir şekilde güçlendirecektir. Stres bir yük olmaktan çıkacak ve olması gereken büyüme ve gelişme için sizi teşvik ederek, hayattan çok daha büyük zevkler almanızı sağlayarak, kendi üzerinizde kontrol sahibi olmanız sağlanarak, strese neden olan tüm davranış ve tutumlarınızı kontrol altına alacaksınız. Hipnoterapinin hem zihin hem de vücut üzerinde olumlu etkileri olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Hipnoterapi desteği ile, stresinizi kontrol altına alarak, sorunların kaynağına inerek, tetikleyiciler devre dışı bırakılarak, bunlarla ilgili bağlarınızı kopararak, sakinlik, gevşemiş bir zihin ve beden dengesi ile zindeliğinizi, odaklanmanızı ve konsantrasyonunuzu  artırarak, yaşama sevincini, sorunlarla başa çıkma gücünü kazandırarak, bedeninizde fiziksel hafiflik, içinizde daha fazla yaşam enerjisi hissî oluşturarak, zorlukların üstesinden gelme, tehditleri fırsata dönüştürme yeteneklerini artırmış olacaksınız.
HİPNOTERAPİ DESTEĞİ İLE STRESİNİZİ YÖNETEBİLİRSİNİZ...

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group