BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Kalıcı olarak sigara bırakmanıza ve sigara içmemenize, %100 motivasyon ve sigarayı bırakmaya yönelik içten bir arzu geliştirerek, sigarayı bıraktığınızda kazanacaklarınızı, sigara bağlantılı geçmiş, endişe, stres konularını kontrol altına alarak, sigara içmenize neden olan tetikleyicileri tespit ederek, tamamen etkinsizleştirilmesine, iradenizi, cesaretinizi güçlendirerek, kendinize olan güveninizi, öz saygınızı artırarak, motivasyon ve kararlılığınızı en üst noktaya getirerek, bağımlılık alışkanlığı, bağımlılık yaratan davranış kalıpları ile başa çıkmanız sağlanarak, kademeli olarak sigarayı bırakmanıza yardımcı olacak düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, “Sigarayı tamamen bırakma” konusunda sizlere yardımcı olur.
Sigara içmek, dünyada ölümlerin en büyük nedeni olarak kabul ediliyor. Dünyadaki istatistiklere göre, sigara içmeye devam eden her iki sigara içicisinden birinin, sigara ile ilgili bir hastalıktan öleceğine kesin gözle bakılıyor. Hipnoterapi desteği, kalıcı olarak nikotin ile başa çıkmada diğer tüm yöntemlerden üç kat daha güçlü olduğu bilimsel olarak kabul edilmektedir. Sigara içmeye neden olan tetikleyicileri kontrol altına almada en etkili yöntem olarak hipnoterapi desteği gösterilmektedir.

Günümüzde dünyada, sigara bırakmaktan, istenmeyen alışkanlıklara ve bağımlılık yaratan davranışları kontrol altına almanın, kötü alışkanlıkları iyi alışkanlıklar ile yer değiştirmenin en güvenli, en etkili ve en doğal yolu olarak hipnoterapi desteği gösterilmekte, bilinçaltında sorunun kaynağında çalışılarak, bağımlılık yaratan davranışların altında yatan tüm farklı “gizli tetikleyiciler” ele alınarak, duyarsızlaştırılarak ve gerekli düzenlemeler yapılarak, rahat ve kolay bir şekilde sigarayı kalıcı bir şekilde bırakmanız sağlanıyor. Sigara içmeyi kontrol altına almadığınız sürece ortaya çıkacak ikincil kazanımlar, kökleşmiş alışkanlıklar, travma sonrası stres gibi olumsuz duygular sizde çok ciddi sorunlara neden olacaktır. Hipnoterapi desteği sigara bırakma konusunda size yardımcı olurken, aynı zamanda diğer tüm ikincil olumsuz kazanımlar ve diğer tüm olumsuz faktörlerle de başa çıkmanız için size çok yönlü yardımcı olacaktır.

* “Sigarayı Bırakma” Hipnoterapi Seansı ileri seviyeli olarak, birebir kişiye özel olarak uygulanmaktadır.

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group
HİPNOTERAPİ DESTEĞİ İLE SİGARAYI BIRAKABİLİRSİNİZ...