BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Hipnoterapi desteğinde uygulanan "İlk Seans" en önemli seans seviyesinde uygulanmakta olup, çözüm odaklıdır.
İlk seansta sorunu çözme hedefi vardır!
İkinci seans zorunluluğu yoktur!
Danışanın güven ve gizlilik ilkesi tüm kapsamıyla güvence altındadır!
Randevunuzu ertelemeyin! Sorunun kaynağında çalışılan, başarı oranı yüksek blok seans ayrıcalığında destek almak için hemen harekete geçin...
Hipnoterapi desteğinde iki tür seans seviye uygulaması vardır.
1. 4 Saatlik ‘İleri Seviyeli’ Program:
Aynı gün içerisinde, ön görüşme ile birlikte, problemin niteliği, geçmişi, bugünü
ve bilinçaltı kayıtları ile ilgili durum tespiti yapılarak, bazı hipnotik testler uygulanarak, hipnoterapi modeli tespit edilerek, sorunun kaynağında (kök sebeplerinde) detaylı ve derin çalışılır. Çalışma toplam 4 Saat “Blok Seans” olarak, birebir kişiye özel, çözüm odaklı olarak uygulanır. Örneğin bugün saat 15:00’de randevunuz olsaydı, seansınız 15:00’den 19:00’a kadar sürecektir. Çok fazla iç içe geçmiş konu ve/veya yaşanılan uzun süreli sorunlarda uygulanan, en fazla tercih edilen hipnoterapi seans türüdür.
2. 3 Saatlik ‘Normal Seviyeli’ Program:
Aynı gün içerisinde, ön görüşme ile birlikte 15-17 yaş arasındaki kişilere, toplam
3 Saat “Blok Seans” olarak, birebir kişiye özel, çözüm odaklı olarak uygulanır. Örneğin bugün saat 15:00’de randevunuz olsaydı, seansınız 15:00’den 18:00’e kadar sürecektir. Genellikle 15-17 yaş grubu öğrencilere uygulanan hipnoterapi seans türüdür.
Blok Seans Ayrıcalığı:
   1. Bilimsel olarak yapılan tüm çalışmalarda en iyi yararın ve size sağlanacak faydanın en üst düzeyde sorununuzu ilk seanstan çözülmesine yardımcı olmaya yönelik bir hedef olması ve bu sonuca ulaşmak için de bilimsel olarak sorunların derinliğine göre yaklaşık bu sürelere ihtiyaç duyulmasıdır.
   2. Gereksiz, sonu bitmez seansların ve masrafların önüne geçerek, size en ekonomik, en üst düzeyde ilk seanstan yardımcı ve destek olma amacının olmasıdır.

İlk Seans İçeriği:
Tam içerikli blok ilk seans uygulamasının içeriğinde, destek konusuna göre, sorununuzla ilgili konuşacağız, probleminizin niteliği, geçmişi, bugünü ve bilinçaltı kayıtlarınız ile ilgili durum tespiti yaparak, bazı hipnotik testler ile, hipnoterapi modelinizi tespit ederek, bu doğrultuda ilk hipnoterapi seansınızı, çözüm odaklı gerçekleştirerek, sizi ve bilinçaltınızı hipnoterapi ile tanıştırarak, tam bir deneyim yaşayacaksınız.


Arzu etmeniz, ihtiyaç duymanız, talep etmeniz halinde; gerekli görülmesi durumunda, daha sonraki ilave diğer destek seanslarına da randevu alabilirsiniz.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.

Önemli Not: Hipnoterapi seans bilgisi ve randevusu için destek talebinde bulunacak kişinin özellikle kendisinin iletişime geçmesi gerekmektedir.
* Yurt dışından gelen danışanlar için özel paket tur programları uygulanmaktadır.

** Önceden randevu almak kaydıyla mesai dışında ve resmi tatil günlerinde de hizmet verilmektedir.
Randevuya gelmeden önce Sıklıkla Sorulan Sorular (SSS) bölümünün dikkatlice okunması tavsiye edilir.
SEANS BİLGİSİ

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group