BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Önemli Uyarı: Daha ileri ve daha derin çalışma konusu olduğundan, ilk seans olarak uygulanmaz! Önceden herhangi bir konuda Hipnoterapist Mert Mapolar, C.Ht.’den hipnoterapi destek seansı almış ön deneyim kazanmış kişilere gerekli görülmesi durumunda uygulanır.

Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Profesyonel anlamda KKTC ilk ve tek!
Mantık yürütemediğiniz, anlamlandıramadığınız, açıklayamadığınız, birine söylemekten çekindiğiniz, farklı hissettiğiniz, yaşadığınız ve/veya karşılaştığınız her türlü “Psişik ve Doğaüstü” olaylarla ilgili profesyonel hipnoterapi desteği alabilirsiniz.

Dilerseniz hipnoterapi desteği ile her türlü “Psişik ve Doğaüstü” konularında yeteneklerinizi ve özelliklerinizi geliştirebilirsiniz.

Özel olarak ilgilendiğiniz “Psişik ve Doğaüstü” alanlarında yeteneklerinizi geliştirebilir, profesyonel gelişme ve ilerleme sağlayabilir, bu konular ile ilgili karşılaştığınız sorunlara hipnoterapi desteği ile kalıcı çözümler bulabilirsiniz.
Hipnoterapi Desteği İLE;
“Akaşik Yolculuk” yöntemi ile geçmişlerinizi ve geleceklerinizi keşfetmenize yardımcı olma yeteneklerinizi ve özelliklerinizi geliştirebilirsiniz.
On dokuzuncu yüzyılda kullanılan ruh teması görüntülerini çağrıştırma yöntemi ile, bilinçaltında saklı otomatik yazma tekniğini  kullanmayı öğrenebilir, otomatik yazma tekniğini öğrenerek,  bilinçaltınızla iletişim kurma yeteneklerinizi ve özelliklerinizi geliştirebilirsiniz.
“Meditasyon Döngüsü” yöntemi ile içinizdeki ve fiziksel bedeninizdeki ruhsal merkezleriniz ile iç gerçekliğinizi araştırmanız ile ilgili yeteneklerinizi ve özelliklerinizi geliştirebilirsiniz.
Yüksek benliğinize bağlanma yeteneklerinizi ve özelliklerinizi geliştirebilirsiniz.
Psişik koruma yöntemlerini öğrenerek, bu konudaki yeteneklerinizi ve özelliklerinizi geliştirebilirsiniz.
Rüyalarınızı yönlendirmeyi öğrenerek, bu konudaki yeteneklerinizi ve özelliklerinizi geliştirebilirsiniz.
Ruh rehberinizle tanışmayı ve onunla yolculuk etmeyi öğrenerek, bu konudaki yeteneklerinizi ve özelliklerinizi geliştirebilirsiniz.
Bedeninizden dışarı çıkma yeteneklerinizi ve özelliklerinizi geliştirebilirsiniz.
Psişik medyum olma yeteneklerinizi ve özelliklerinizi geliştirebilirsiniz.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group
HİPNOTERAPİ DESTEĞİ İLE “PSİŞİK VE DOĞAÜSTÜ” KONULARINDA YETENEKLERİNİZİ VE ÖZELLİKLERİNİZİ GELİŞTİREBİLİRSİNİZ...