BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Çocukken farkında olduğunuz ve/veya olmadığınız karşılaştığınız, maruz kaldığınız bir deneyim, anı, düşünce ve davranış alışkanlığı ile sorunlaşan öz saygı problemleri, kendini sabote eden düşünceler ve davranışlarla, karakteriniz ve olasılıklarınız hakında olumsuz şeyler söyleyen bir iç sesle gelişerek büyür, kritik iç ses sizi daha fazla köşenizde, sessice kalmanıza, yalnızlaşmanızı, atmanız gereken adımları atamamanıza, kendinize gereken önemi ve sevgiyi vermemenize neden olarak, gitgide farkında olmadan içinize kapanıp, bu şekilde kısır döngü içinde bir yaşam sürmenize neden olur. Öğrenilmiş bu kalıplaşmış düşünce ve davranış şekli asla sizi ileriye taşıyamaz. Böylece kendi başarınızı kendi kendinize farkında olmadan sabote etmiş oluyorsunuz.

Öz saygı probleminizi kontrol altına almadığınız sürece, negatif algılar gelişecek, düşük öz değer duyguları artacak, karşılaşacağınız problemler büyüyerek devam edecek, yıkıcı davranışlar kendini daha fazla gösterecek, başkalarını daha fazla suçlayacak, ilişkilerinizde sürekli başarısız olacak, beklenmedik sorunlarla karşılaşma olasılıklarını tetikleyecek, kendinizdeki, içinizdeki derinliklerdeki “düşük kalma” inancını farkında olmadan büyütecek, daha fazla yalnızlaşacak, çaresizlik duygularınız daha fazla gelişecektir. Farkında olmadan geliştirdiğiniz kişisel sabotajınız; büyümenizi, gelişmenizi, ileriye doğru gitmenizi ve başarılı olmanızı daha fazla engelleyecek, bundan da daha fazla acı, pişmanlık hissedeceksiniz. Her türlü eleştiriye karşı tahammülünüz kalmayacak, kendinizden daha fazla nefret eden bir noktaya geleceksiniz. Stresiniz ve öfkeniz her geçen gün daha fazla artacak, olumsuz inançlara daha derinden bağlanmanıza neden olacaktır. Bu durumu değiştirmezseniz, yaşanılacak öz saygı sorunları, nesiller boyu fark etmeden büyüyerek devam edecektir.

Hipnoterapi desteği size, güvensizlik duygularından kurtulmanızı, önceki kalıplaşmış, programlanmış olumsuz inançlardan, kökleşmiş alışkanlıklardan, engellerden kopmanızı, özgürleşmenizi, kendinize fark etmeden yapıştırmış olduğunuz sabote etme etiketini ortadan kaldırma gücünü, performansınızı artırmayı, kendini sevme, memnun etme, başarılı olma, kendine güven açılımlarını, eylemlerini kazandıracak, sizi ve ilişkilerinizi geliştirip, büyütecek, kendinizi daha iyi ve etkili ifade etme yeteneğini kazandırıp, içinizdeki harika hissetme duygularını kalıcı bir şekilde artıracaktır.

Hipnoterapi desteği ile, kendinizi çok daha iyi hissetmek için, öz saygınızı, benlik saygınızı geliştirebilirsiniz. Bu olumsuz duyguyu kontrol altına almadığınız sürece, diğer insanların her zaman sizden daha iyi olduğunu düşünecek, kendinizi haksızlığa uğramış hissedecek, güven eksikliğiniz daha fazla artacak, kaygılarınız, endişeleriniz ve olumsuz düşünceleriniz yükseleceğinden çok daha fazla ve farklı sorunlar yaşama olasılıklarınız artacaktır. Hipnoterapi desteği size, öz saygınızı inşa etmek için yardımcı olurken, kendinizi daha iyi hissedecek, kendinizi ve başkalarını daha adil bir ışık altında görmenizi ve böylece hayattan daha fazlasını elde etmenizi sağlayacak, zihniyet ve davranış şekilleri geliştirmenize, sürdürmenize yardımcı olacaktır. Öz saygılarının düşük olduğunu düşünenler kendi karakterlerinin çok zayıf olduğunu düşündüklerinden, hayatta atılması gereken adımları atamaz ya da çok geç attıkları için fırsatları genelde kaçırmış olurlar.

Hipnoterapi desteği, insanların güvensizliklerinin ve olumsuz benlik algılarının üstesinden gelmelerine, bilinçli zihinde oluşturulan sabit fikirlerden kurtularak, bilinçaltı zihinde kullanabilecek pozitif kaynaklara, öz anlayışa hızlı ve kolay erişmelerine yardımcı olacakır.

Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Kendinize değer verme duygularınızı arttırmanıza ve kendinizi iyi hissetmeniz için gerekli olan saygınızı güçlendirmenize, öz saygı konularındaki motivasyonunuzu yükseltmenize yardımcı olacak düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “Öz Saygı” sorunu ile başa çıkmanız için, sizlere yardımcı olur.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group
ÖZ SAYGINIZI ARTIRABİLİRSİNİZ...