BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Kendinize güvenmenizi, daha emin olmanıza, ihtiyacınız olduğunda yaratabileceğiniz ve kullanabileceğiniz güçlü bir güven durumu oluşturmanıza, motivasyonunuzu yükseltmenize, kendinizi olumlu hissetmenize yardımcı olacak, düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “Öz güven” sorunu ile başa çıkmanız için, sizlere yardımcı olur.
İnsanların doğal bir büyüme, evrimleşme ve zorluklarla başa çıkma eğilimi vardır. Acı verici veya travmatik geçmiş deneyimleri biriktirdiğimizde, bu olaylarla ilgili bilgiler bilinçaltımızda saklanır. Bu anlar beyin gürültüsü yaratır, kendinden şüphe eder ve kendine olan güvenini önemli ölçüde azaltabilir. Kendinize öz güveniniz olduğunda, kendinizi güvende hisseder, kendinizi kabul eder ve yeteneklerinize inanırsınız. Kendinize öz güveniniz olmadığında stresli, endişeli, tatmin edici olmayan ve nihayetinde de bundan dolayı mutsuz olan bir kişi olursunuz. Düşük öz güven çoğu kişi için acı veren bir durumdur. Bilinmeyenden korkma ve/veya başkalarının sizi nasıl gördüğünden korkma gibi öz güven eksiklikleri birçok faktörün sonucu olarak ortaya çıkar. Bu güven eksikliği sizi hem kişisel hem de mesleki olarak gelişmekten alıkoyar.

Öz güven eksikliği genellikle geçmişte olan bir durumdan ve/veya olumsuz bir deneyimden, anıdan, travmatik bir deneyimden kaynaklanmakta olup, kaygı ve güvensizlik duygularını tetikleyen, önemli bir etkiye sahip, ileriyi doğru gitmenizi engelleyen, etrafınıza duvarlar ve çevrenize çitler ören, motivasyonunuzu etkileyen, kontrol altına almanız gereken önemli ve ciddi bir konudur. Belli kalıplar içerisinde bir ömür tüketmeyi istemiyorsanız, iletişiminizin ve ilişkilerinizin iyi olmasını istiyorsanız, öz güveninizi mutlaka geliştirmek ve yapılandırmak zorundasınız. Öz güven eksikliği sizi sabit zihniyet kalıplarına sokar, potansiyelinizi göremez ve potansiyelinizin farkına varamazsınız. Kendinize engeller yaratır, olmak istediğiniz yere gelemez, üstesinden gelmeniz gereken sorunlara çözümler üretemezsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kesinlikle ilerleyemezsiniz. Kısır bir dönü içerisinde “korkak” ve “çaresiz” bir yaşam sürersiniz. Yeni şeyler deneyemez, her türlü ilerleme ve gelişiminizi farketmeden engellersiniz. Tam potansiyelinize asla ulaşamazsınız. Arkadaşlarınız, aileniz ve partnerlerinizle olan ilişkileriniz etkilenir, sizi insanlarla tanışmaktan alıkoyar, kendinizi sosyal olarak izole etmenize neden olur.

Öz güven sorununun kontrol altına alınmaması halinde, beklenmedik çok ciddi sorunlar ile karşılaşırsınız. Kendinize olan inanç duygunuzun azalmasına neden olur, kaygılarınız, endişeleriniz, hayal kırıklıklarınız çok daha fazla artarak, güvensizlik duygularınız genişleyerek, derinleşir. Utangaçlık, cesaret ve yetersizlik duyguları daha fazla artarak bu da başka sorunlara yol açar. Büyümeniz gerekirken küçülürsünüz, ileriye adımlar atmanız gerekirken geriye doğru adımlar atmaya başlarsınız, daha fazla suçluluk duygusu duyarsınız, öfke sorunları artmaya  başlar. Sabit fikirliliğiniz, kalıplaşmış düşünceleriniz artarak, engelleri aşmak, hedeflerinize ulaşma konusunda kendinizde artık güç bulamazsınız. Motivasyonunuz tamamen ortadan kalkar, yaşamdan zevk alamaz bir duruma gelirsiniz. İlişkileriniz daha fazla zarar görmeye başlar. Başarısızlıkların ardı arkası kesilmez. Çevrenizdekiler sizden daha fazla endişe duymaya başlar. Kariyer ve ilişkilerinizdeki sorunlar artmaya başladıkça canınız daha fazla yanmaya başlar.

Hipnoterapi desteği size, sorunun kaynağına inerek, kök nedenine ve tetikleyicilere ulaşarak, içgüdüsel kalıplardan kurtulmanızı, kendinizi özgürleştirmeyi, geçmiş olaylara olan bağlılıkları gevşeterek, odaklanmanızı, algılarınızı değiştirmenizi, motivasyonunuzu, zihinsel ve fiziksel yönlerinizi güçlendirmenizi, yeteneklerinizi artırmanızı, eylem ve aktivasyon almanızı, öz güven duygularınızı geliştirmenizi, endişe ve kaygılarınızı hafifleterek zorluklarla mücadele etme gücünü, potansiyelinizin ortaya çıkmasını, kendinizi daha olumlu hissetmenizi, hayatınızda olumlu değişiklikler yapma kararlılığını, her alandaki başarılarınızı artırmayı, kendinizle gurur duymayı, ilişkilerinizde ve iletişiminizde istediğiniz noktaya gelmeye yardımcı olan, en etkili ve en doğal yöntemdir. Hipnoterapi desteği, kendinize güveninizi inşa etmekten, içsel durumları değiştirmeye, yardımcı olmayan düşünce kalıplarını serbest bırakmaya, büyümeye ve ilham verici zorluklar aramaya yönelik bu doğal arzuya yeniden kazanmanıza, gerçek ve kalıcı öz güven gücü geliştirmenize, sosyal ortamlarda kendinizi daha rahat hissetmenize yardımcı olur.

Hipnoterapi desteği ile, hızlı, rahat ve etkili bir şekilde öz güven oluşturabilirsiniz. Öz güven oluşturmak için hipnoterapi desteği paha biçilmez bir yöntemdir. Öz güvenizi geliştirmediğiniz sürece stresiniz, endişeleriniz, kaygılarınız, hayal kırıklıklarınız daha fazla artacak ve size daha fazla sorun yaratacaktır. Hayal kırıklıkları ve her türlü olumsuz deneyimler, insanın güvenini zedelediğinde, kendinizi kaybolmuş ve güçsüz hissedersiniz. Bu olumsuz duyguları kontrol altına almadığınız sürece, duygusal sefalet bataklığına uğrayabilirsiniz. Hipnoterapi desteği, kendinizde nasıl güven inşa edebileceğiniz konusunda, bilinçaltınızda yani sorunların kaynağında çalışmalar yaparak sizi her yönden kalıcı bir şekilde güçlendirecektir. Yetersizlik duygularınızı tamamen kontrol altına alarak, motivasyonunuzu yükselterek, kendinize değer verme, kendinize inanma, yeteneklerinizi, kapasitenizi ve potansiyelinizi geliştirme konularında size yardımcı olacaktır.
ÖZ GÜVENİNİZİ ARTIRABİLİRSİNİZ...

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group