BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, “Öğrencilerin Ders - Sınav Konsantrasyonu, Ders Çalışma ve Başarı Veriminin Artırılması” konularında kendinizi geliştirmeniz için, sizlere yardımcı olur.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hipnoterapi desteği, öğrenme ve konsantrasyon konularında en güçlü yoldur. Ne öğrenmek isterseniz isteyin, hangi aşamada, hangi seviyede olursanız olun, hipnoterapinin “odaklanma” gücü sayesinde, daha hızlı, daha kolay ve daha etkili bir şekilde öğrenebilir, hedeflediğiniz başarıya ulaşabilirsiniz. Tüm bilimsel araştırmalar, insan beynin en iyi “hipnotik zihin durumunda” öğrenmeyi geliştirdiğini gösteriyor. Bu, yeni bilgileri en kolay şekilde elde edebileceğiniz, yeni bakış açıları kazanabileceğiniz, yeni beceriler geliştirebileceğiniz, öğrendiklerinizi hafızanızda tutmanızı ve istediğiniz zaman bu bilgilere en hızlı en kolay şekilde ulaşabileceğiniz, bilinçaltınızın hipnoterapi desteği ile tekrardan eğitilmesinin sonucudur.

Hipnoterapi desteği öğrencilerde, derinlemesine rahatlama sağlayarak, günlük endişeleri etkisizleştirerek, odaklanmayı en üst seviyeye getirerek, tüm endişe, kaygı, korku ve başarısızlık duygularını kontrol altına alınmasını sağlayan, günümüzde dünyada eğitimde başarıyla kullanılan en güçlü yöntemdir. Hipnoterapi desteği ile, nasıl daha hızlı ve etkili öğrendiğinizi fark edecek, elde edeceğiniz başarılara ve tüm gelişmelere hayran kalarak, hipnoterapi desteği ile geçireceğiniz her dakikadan büyük keyif alacaksınız. Hipnoterapi desteği ile öğrenme gücünüzü ve konsantrasyonunuzu artırırken, öğrenme yeteneklerinizi, öz güvenizi ve öz saygınızı da artırmış olacak, hayata ve öğrenmeye yönelik yaklaşımlarınızı geliştirmiş olacaksınız. Öğrencilerin okulda, derslerinde, yaşadığı herhangi bir olumsuz deneyim, başarısızlık vb. durum, öğrenme yeteneklerini ve kendilerine olan güvenlerini sarsmaktadır. Bunu kontrol altına almadığınız sürece başarısızlıklar artar ve  başka daha ciddi sorunların da ortaya çıkmasına neden olur.

Hipnoterapi desteği, öğrencilerin motivasyonunu artıran, olumlu yeni davranış modelleri, becerileri geliştiren, daha kolay ve daha hızlı öğrenme, anlama, hatırlama ve odaklanma yeteneklerini benzersiz bir şekilde geliştiren, artıran en güvenli, en etkili ve en doğal yöntemdir.


ÖĞRENCİLERİN DERS KONSANTRASYONU

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group