BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Günümüzün modern dünyasında gün geçtikçe daha fazla insan özellikle de öfkelerini kontrol altına almak için en etkili ve en doğal yöntem olan hipnoterapi desteğini tercih etmektedir. Öfke sorunun kontrol altına alınmamsı halinde, çok ciddi ve geriye dönüşü olmayan büyük zararlara neden olabileceğinden, zaman kaybetmeden, hipnoterapi desteğinin alınması önemlidir.

Öfke durumunda, kortizol, adrenalin ve noradrenalin (stres hormonları) vücudumuzda, kontrolsüz artıp dolaşmaya başlayarak, istenmeyen fizyolojik tepkilere neden olarak, saldırganlık en üst noktaya çıkar, bilinçli olarak fark etmeden kendinize ve çevrenizdekilere zarar verme olasılığınız en üst noktaya gelir.

Stres seviyeniz yükselmeye başladığı an zihniniz, öfke tepkisini tetikleyen geçmiş olaylarla eşleştirme yaparak, otomatikleşen düşünce kalıpları ile öfkesel tepkiler kontrolsüz tekrarlanabilir. Genellikle stres altındayken, endişeli, depresif veya uyku sorunları yaşandığında, başkaları ile tartışmaya girme ve kavga etme olasılığı daha da yükselerek, öfkenin daha yaygın olduğu fark edilebilir; bu ister başkalarına yönelik öfke olsun isterse içe dönük öfke olsun, öfke patlamaları daha sonra suçluluk ve/veya pişmanlık duygularına yol açabilir, özellikle de sevilen birine yönlendirildiyse. Öfke sorunu ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Bundan da eşiniz, çocuklarınız, akrabalarınız, yakın arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız etkilenebilir. Bu nedenle bulunulan ortamlarda çok büyük huzursuzluklar ve tedirginlikler yaratır. İlk başlarda kontrol altına alınamayan öfke sorunu fark edilse de edilmese de zamanla büyüyerek ve artarak hatta derinleşerek çok ciddi sorunlara sebebiyet verebilir.

Önem verilmesi gereken bir başka önemli nokta da, öfke ile ilişkili stres hormonlarına uzun süre maruz kalmak, beyindeki yargılamayı ve rasyonel düşünceyi etkileyen ilgili alanlardaki nöronları ciddi anlamda yok ederek, beyni küçültebildiği gerçeğidir.

Öfke durumunda yükselen kortizol seviyeleri şunlara sebebiyet verebilir:
> Kısa süreli hafıza kaybı
> Serotonin seviyesini azaltır (mutluluk hormonlarından biri)
> Negatif bir şekilde kardiyovasküler sistem etkisi ortaya çıkar (kan basıncı yükselmesi / felç / kalp krizi / arteriyel gerginlik vb.)
> Sindirim sistemi sorunlarına yol açar
> Bağışıklık sistemini zayıflatır

Öfke aslında bir çeşit trans halidir ve hipnoterapi desteği bunun üstesinden gelmenin en güçlü ve en ideal yoludur. Bu olumsuz duyguyu kontrol altına almadığınız sürece size çok ciddi sorunları ortaya çıkaracağı kesindir. Evde veya işte diğer insanlarla olan ilişkilerde çıkmaz noktalara gelirsiniz. Öfke sorunu yaşadığınızda, vücudunuzda tetiklenen kimyasal değişiklikler ortaya çıkıyor. Çevrenizdeki dikkat dağıtıcı koşullara dikkat etmeden doğrudan bir tehdit kaynağına odaklanmanız ve harekete geçmeniz sağlanıyor. Bu da, zorunlu olarak rasyonel bakış açınızı kaybetmenize neden oluyor. Kızgınlık noktasında kendinizi otomatik olarak “haklı” olduğunuza ikna edersiniz ve nesnel sorunlar ne olursa olsun karşı tarafı ve kendinizi zor duruma düşürürsünüz. Dahası, işler beklediğiniz şekilde gitmediğinde, sinirlenme alışkanlığınız devam ettiği sürece sağlığınız da ciddi zarar görmeye başlar.

Hipnoterapi desteği öfkeyi kontrol altına almak için en ideal yoldur. Hipnoterapi desteği ile kendinizi çok daha rahat ve genel olarak “rahatlamış” hissedeceksiniz. Öfkelenme olasılığınız gittikçe azalacak. Kendinizi sinirlenirken bulduğunuzda hemen sakinleşebileceksiniz. Sinir bozucu durumlarda, çok daha net ve sakin düşünebilecek ve ileriye dönük bir yol bulabileceksiniz. Kendinizi daha kolay kontrol edebileceksiniz. Çevrenizdeki herkesle olan ilişkileriniz olumlu şekilde gelişmeye başlıyor olacak. Hipnoterapi desteğinin gücü ile, Öfkenin, olumsuz duyguların sizi yönetmelerine izin vermek yerine, siz öfkenizi ve olumsuz duygularınızı yönetme noktasına geleceksiniz. Sakin kalmak için duygusal beceriler geliştirerek, öfke duygularını kontrol altına alarak, bunları akıllıca yönlendirmeniz sayesinde kendinizi daha rahat ve enerjik hissedecek, öfkenin yıkıcı etkilerinden kurtularak, hayata bakış açınız değişecek, kontrolsüz, mantıksız öfkenin ilişkinize ve sağlığınıza zarar vermesini engellemiş olacak, öfke yönetimi becerilerinizi geliştirerek, sizi daha önce rahatsız etmiş olabilecek şeyleri tolere etme becerinizle birlikte çok daha güzel, mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşama sevdiklerinizle birlikte “merhaba” diyeceksiniz.
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “Öfke Sorununu” kontrol altına almanız için, sizlere yardımcı olur.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.
HİPNOTERAPİ DESTEĞİ İLE ÖFKENİZİ KONTROL EDEBİLİRSİNİZ...

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group