BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Kilo verme ve yediklerinizi kontrol altına alma konularında, hipnoterapi desteğinin önemli etkisi vardır. Hipnoterapi desteği ile, Hedeflediğiniz kiloya ulaşmada doğru hareket etmeniz, ekstra motivasyon ve kararlılık, kilo almanıza neden olabilecek birçok yiyecek tuzağından kaçmanıza yardımcı olacak bilinçaltı çalışmaları yapılarak, istek ve dürtüleriniz düzenlenerek, kilonuzdaki, yaşam tarzınızdaki gerçek ve kalıcı değişiklikler, dünyanın en güvenli, en etkili ve en doğal yöntemi olan hipnoterapi desteği ile sağlanabilmektedir.

Kilo vermede ve yediklerinizi kontrol etmede uyguladığınız diğer yöntemler ters tepki yaratarak, vücudunuzun yağları daha etkili bir şekilde depolamasına ve yüksek kalorili, doyumsuz yiyecekler için istek yaratılmasına neden olabilmektedir. Bunun yanında, günlük bazda “yoksun” hissetmek, kendinize kontrolünüz ne kadar da güçlü olursa olsun, sonunda sizi aşırıya kaçmaya ve isyan etmeye sürükleyecektir. Kısacası normal klasik yöntemlerle ilk zamanlar kendinizi kontrol etseniz bile, bilinçaltından beslenen açlık duygusu her zaman sonunda kazanacaktır ve yemeğe tekrardan devam edeceksiniz. Hipnoterapi desteği bilinçaltınızda, sorunun kaynağında çalıştığı için her şeyi “aç kalmadan” daha kolay kontrol altına alma gücünü kazanıyorsunuz. Kalıcı bir şekilde kötü beslenme alışkanlıklarınızı kırmak, hedeflediğiniz kiloya ulaşmak ve yediklerinizi kontrol altına almak için, en güçlü yöntem olan hipnoterapi desteğinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Sağlıklı dengeli beslenme alışkanlığı kazanmada, kilo konusundaki psikolojik tetikleyicileri belirleyip etkisiz hale getirmede, hızlı, kolay ve etkili bir şekilde otomatik davranış kalıpları geliştirmede, güzel, sağlıklı, genç bir vücuda sahip olmada, hissedeceğiniz büyük bir refah duygusuna ulaşmada, hipnoterapinin en güçlü şekilde yardımcı olduğu ile ilgili bilimsel tespitler vardır.
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, “Kilonuzu” kontrol altına almanız için, sizlere yardımcı olur.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00


√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group
HİPNOTERAPİ DESTEĞİ İLE SAĞLIKLI VE KALICI KİLO KONTROLÜ SAĞLAYABİLİRSİNİZ...