HİPNOTERAPİ DESTEĞİ İLE SAĞLIKLI VE KALICI KİLO KONTROLÜ SAĞLAYABİLİRSİN...

İnsanların bütün davranışlarında olduğu gibi, aşırı yemenin sebepleri de bilinçaltında yatmaktadır. Bu yüzden aşırı yemenin, hareketsizliğin bilinçaltında yatan sebeplerini ortadan kaldırmadan zayıflamaya çalışmak oldukça güçtür. Hipnoterapi ile kilo vermek isteyenlerin midesine değil, beyinlerine hükmedilerek, aç kalmadan ve acı çekmeden zayıflamanın sağlanması mümkündür. Hipnoterapi ile desteklenen bir zayıflama programı, kilo problemi yaşayan kişilerin sağlıklı yeni beslenme alışkanlıklarını yaşam tarzlarına doğal bir şekilde entegre etmelerini sağlıyor.

Zihinsel ve bilinçaltı kayıtlarında gerekli olan değişim gerçekleşmeden kilo verme süreci zorlaşmakta ve hatta verilen kilolar bir süre sonra tekrar geri alınmaktadır. Sadece kişiye göre düzenlenen bir diyet ve egzersiz programı yeterli değildir. Bilinçaltımızda yemek ile ilişkilendirilmiş olan bazı duygularımız, alışkanlıklarımız, ilişkilerimiz, inançlarımız, korkularımız, stres seviyemiz gibi nedenler, kilo probleminin üstesinden gelebilmemiz için değişim yaratmamız gereken bilinçaltı unsurlarıdır. Hipnoterapi sayesinde kilo verme programını hızlandırmak mümkündür. Fazla kilolarımızdan etkin bir şekilde kurtulmak için bilinçaltımızdaki yaşam senaryomuzu değiştirmemiz şarttır. Hipnoterapiyle bu süreci hızlandırmanız mümkündür. Kişiler hipnoterapi sayesinde açlığın verdiği acıdan kurtulabilirler.

Kilo kontrolü sadece önünüze konulan bir diyet listesinden ibaret değildir; aynı zamanda hayatınızı hedef kilonuza ulaşacak bir tarza oturtmak ve o kiloda kalacak şekilde bir yaşam tarzı edinmekle de alakalıdır. Kişilerin bu diyeti uygulayabilmesi için ise güçlü bir irade göstermeleri gerekir. Uygulamakta zorlanan kişiler bu diyet listelerini terk ederler ve umutsuzluğa, mutsuzluğa düşerek verdikleri kilolardan daha fazlasını geri almaya başlarlar. Koşmak hatta yürümek bile istemezler. Kişilerin aşırı kilolu olmasının ve aşırı yemelerinin sebepleri bilinçaltında kayıtlıdır.
Aşırı yemek yemenin ve hareketsiz kalmanın sebepleri ortadan kalkmadan zayıflamaya çalışmak insanlara eziyet gibi gelmektedir. Hipnoterapi tam burada aşırı yeme sebeplerini ortadan kaldıran bir program olarak karşımıza çıkmaktadır. Hipnoterapi olumsuz duyguları temizler ve kişiyi aşırı yeme isteğinden kurtarır. Hipnoterapi sayesinde dengeli beslenme alışkanlığı bilinçaltına kalıcı olarak yerleştirilir.

Hipnoterapi desteği ile kilo kontrolü seansları ile bu yaşam senaryonuzu yeniden yazmanız mümkün. Kilo almanıza, aşırı ve/veya sağlıksız yeme alışkanlıklarına sahip olmanıza sebep olan tüm olumsuz duygular ve bilinçaltı unsurları hipnoterapi seanslarında ele alınıp değiştirilerek kişiye yeni alışkanlıklar, yeni içgüdüler ve hedefe yönelik bilinçaltı motivler kazandırıldığında kilo vermek hem zevkli, hem kolay, hem de doğal olmaktadır. Bu sayede kişi kolayca ve kalıcı olarak acı çekmeden zayıflar.
Hipnoterapi desteği ile sağlıklı ve kalıcı kilo kontrolü programının en büyük avantajı, kişinin bilinçli ve dengeli beslenmeyi öğrenmesi, ideal kilo hedefine aç kalmadan, kolay ve zevkli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır. En önemlisi de ideal kilonuzu ekstra bir çaba sarfetmeden muhafaza etmenizi sağlayarak ulaştığınız ideal kilonuzda kalma şansınızı arttırır.

Hipnoterapi yardımıyla, kendi hayatlarından haz alma duyguları artan
bireyler ideal kilolarına açlık çekmeden uygun diyetle ve kendi iradesi ile yediklerinden lezzet ve tat alarak ulaşırlar.
*Hipnoterapist Mert Mapolar, "Weight Loss" "Kilo Kontrolu" konusunda ilave uzmanlık eğitimi almıştır.

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 23/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR® Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI Hipnoterapi Mezunları | Common Source Information: HMI Hypnotherapy Graduates
Designed By SUNISLAND® Group
BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian