BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Kıbrıs Türk Diplomalı Profesyonel Hipnoterapistler Birliği
Cyprus Turkish Association of Professional Hypnotherapists with Diploma


Mesleki “Hipnoterapi” Diplomasına sahip (akreditasyonu araştırılacak) KKTC vatandaşı olan ve KKTC’de yaşayan “Hipnoterapist” ünvanına sahip profesyoneller birliğe üye olabilir.
YASAL UYARI! Mesleki "Hipnoterapi" Diplomasına sahip olmayan ve resmi "Hipnoterapist" ünvanı bulunmayan kişilerin, KKTC'de hangi meslek, hangi unvan adı altında olursa olsun, "Hipnoterapist" ünvanını kullanması, "Hipnoterapistlik" mesleğini icra etmesi veya her ne şekilde olursa olsun "Hipnoterapi" hizmeti vermesi veya "Hipnoterapi" kursu, eğitimi düzenlemesi, oluşturulan yeni mesleki yasaya göre suçtur. Yasal sorumluluğunu yerine getirmeyenler ve aracılık edenler suç işlemiş sayılır.

Mesleki "Hipnoterapi" diploması ve "Hipnoterapistlik" ünvanı olmadığı halde, bilerek, isteyerek veya hile ile "Hipnoterapistlik" unvanını kullanan, "Hipnoterapistlik" yapan, aracılık eden, sosyal medyada kendini "hipnoterapist" olarak tanıtıp, reklamını yapan kişiler hakkında yasal işlem yapılabilmektedir.

HALKIMIZA İHBAR ÇAĞRISI:
Mesleki "Hipnoterapi" Diploması ve resmi "Hipnoterapistlik" unvanı olmadığını düşündüğünüz KKTC'de hangi meslek, hangi ünvan adı altında olursa olsun, "Hipnoterapistlik" hizmeti veren, verdiğini düşündüğünüz kişileri sözlü veya yazılı olarak ofisimize ihbar edebilirsiniz. İhbarınız ulaşır ulaşmaz gerekli araştırmalar yapılarak, bu kişiler hakkında yasal işlemler başlatılacaktır. Bu duyarlılığınız, toplumun mesleki "Hipnoterapi" diploması ile resmi "Hipnoterapist" ünvanına sahip gerçek profesyonel ve uzmanlaşmış kişilerden "Hipnoterapi" hizmeti almasına katkı sağlayacaktır.
Proje Sorumlusu ve Kurucu Başkan:
Hipnoterapist Mert Mapolar, C.Ht.

Official Diploma #: 101449 (Hons) - USA

46, Ecevit Caddesi Girne - KKTC | Kyrenia - North Cyprus
Tel:+90 392 815 1214
E-posta: mertmapolar@gmail.com
KIBRIS TÜRK HİPNOTERAPİSTLER BİRLİĞİ

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group