BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Hipnoterapi desteği ile, her türlü iş ortamı iletişim becerileri konusunda kendinizi her yönden daha iyi noktaya getirerek, karşılaştığınız ve karşılaşacağınız her türlü iletişim sorunu ile daha kolay başa çıkma yeteneklerinizi geliştirerek, zayıf sosyal etkileşim sorunlarınızla da daha kolay başa çıkma gücü kazanıyorsunuz. Üst ve astlarınızla nasıl daha etkin konuşma yapacağınız, eleştiriler ile ve sizi, hayatınızı etkileyen iletişim engelleriyle nasıl başa çıkacağınız ve bu konularla ilgili her türlü sorunun üstesinden gelmenize yardımcı olunuyor. Bu sorunları kontrol altına almadığınız sürece daha ciddi sorunlarla karşılaşacağınız kesindir.

İş ortamında ve iş arkadaşlarınız arasında yaşadığınız iletişim sorunlarından kaynaklı olarak oluşan stres, kaygı, mutsuzluk, çaresizlik ve motivasyonsuzluk duyguları ile iş ve çevre baskısı, beklentilerin karşılanmaması, isteklere ve hedeflere ulaşamamak, başarısızlık korkusu, başaramama endişesi, ilişki problemleri ve çatışma sorunlarınıza Hipnoterapi destek seansları ile bu duygu ve davranış kalıplarınızı farklı bir şekilde algılamanızın sağlanması ve değiştirilmesi ile sonuca ulaşmanızın en etkili yolu olacaktır.

Hipnoterapi desteği size bilinçaltınızda çalışarak, kalıcı bir şekilde doğru davranış şekilleri ve iletişim modelleri geliştirmenizi, farklı türlerdeki iletişim zorluklarıyla başa çıkmanızı, yeni iletişim becerilerinizi kendinize entegre etme konusunda çok yönlü yardımcı olmaktadır. Hipnoterapi desteği tüm iş ortamı iletişim becerilerinizi geliştirmede ve bu konudaki sorunlarla başa çıkmada en güvenli, en etkili ve en doğal yöntem olarak gösterilmektedir.
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “İş Ortamındaki İletişim, İlişki ve Çatışma Sorunlarınız” ile başa çıkmanıza,
İnsan gruplarıyla konuşurken kendinize güvenmenize,
Çok daha güçlü, etkili ve verimli iş ilişkileri kurmanıza,
 İş ortamı çatışma sorunlarını etkili bir şekilde yönetebilme ve sorun çözebilme becerilerinizi arttırmanıza,
Kaygı, stres, sabırsızlık, korku ve heyecanınızı yönetmenize,
Gün içerisinde yenilenen ve motive olmuş hissi uyandırmanıza,
Çalışma isteğinizin ve verimliliğinizin artmasına,
Hedeflerinize odaklanma ve hedeflerinize ulaşabilmenize,
Gerçek pozitif ve olumlu değişim yaratabilmenize yardımcı olacak düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle sizlere yardımcı olur.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.
"İş ortamındaki iletişim, ilişki ve çatışma sorunlarınızın üstesinden gelin ve kazanan taraf siz olun...”

Kişinin kendi özelliklerine ve ihtiyaçlarına paralel olarak planlanan "Kişiye Özel" Hipnoterapi desteği ile ilişkilerinizi çok daha fazla güçlendirin.

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group
HİPNOTERAPİ DESTEĞİ İLE İŞ ORTAMI İLETİŞİM SORUNLARINIZIN ÜSTESİNDEN GELİN...