BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Kişisel etkili para yönetiminde; parayı nasıl idare ettiğiniz, nasıl harcadığınız, nasıl kazandığınız ve nasıl kontrol ettiğinizin rasyonel karar verme ile pek ilgisi yoktur. Para hakkında nasıl düşündüğünüz, kendi değerleriniz hakkındaki nasıl düşündüğünüz, düşüncesel, duygusal ve ruhsal faktörlerin etkileri kişisel etkili para yönetiminde oldukça önemlidir. Dolayısıyla, finansal meselelerle nasıl başa çıkacağınız konusunda daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorsanız, ister daha iyi kontrol sağlamak, ister daha fazla para kazanmak olsun tüm bu konulurda hipnoterapi desteği almak, sizi para yönetimizde geliştirecek ve başarılı olmanız için destekleyecektir. Hipnoterapi desteği size, odaklanarak hedeflerinizi netleştirmenize, iş becerileri geliştirmenize, paranızı yönetme ve daha fazla kazanmanız için etkili stratejiler geliştirmenize, para tasarrufu sağlamanıza, ertelemenin üstesinden gelmenize, üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmanıza, potansiyelinizi geliştirmenize, motivasyonunuzu artırmanıza, özgüvenizi geliştirmenize ve bunlarla ilgili sorunlarla başa çıkmanıza yardımcı olur.

Pek çok insan, kişisel finans sorunları yaşarken destek almayı düşünmeyebilir. Ancak unutulmamalıdır ki para kaygılarının neden olduğu sorunlar çoğu zaman insanları destek almaya götürür. Depresyon, endişe veya öfke gibi sorunlarının kaynağında çoğu zaman parayı iyi yönetememe konusu vardır. Dolayısıyla, finansa yönelik hipnoterapi desteği, birden fazla yönden yararı olan, yüksek değerli bir yöntemdir. Parayla ilgili zorluklar ve sorunların kaynağı birçok farklı nedenden kaynaklanabilir. Parayla ilgili ilişkimizde, duygusal ve psikolojik düşünceler, oldukça büyük rol oynar. Hipnoterapi desteği, finansal sorunların bilinçaltınızdaki kaynağına inerek, insanların finansal kaynaklardan en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olacak tutum ve davranışları benimsemelerine yardımcı olur.

Çalışma dünyası her zamankinden daha zorlu ve rekabetçidir. İş becerilerini geliştirmek, başarı şansınızı artırır ve ilerlemenizi artırır. Hipnoterapi desteğinden yararlanarak, zaman yönetiminden, proje yönetimine, satıştan, evrak işlerine, toplantı düzenlemekten, zor meslektaşlarla ve zor insanlarla uğraşmaya kadar, çalışma hayatının farklı yönlerini çok daha iyi yönetmeniz konusunda sizi geliştirir, her türlü sorunla başa çıkma yeteneği kazanarak, motivasyonunuzu ve çalışma enerjinizi artırır.

Hipnoterapi desteği ile, iş becerileri ve finans konularında odaklanma sağlanarak, çalışma yaşamlarında zorluk yaşayan kişilere yardımcı olduğu gibi, fark yaratma yeteneklerini, niteliklerini ve tarzını geliştirerek, iş becerilerini öğrenmeye yardımcı olmaya, zorluklara neden olabilecek durumlarla başa çıkmaya, çalışma hayatını her düzeyde daha başarılı ve daha ödüllendirici hale getirerek, her türlü engeli aşma konusunda ihtiyaçlarınıza uygun tutum ve davranış modelleri geliştirme konusunda odaklanmanıza yardımcı olunur.
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “İş Becerileri ve Finans” konularında başarılı olmanız ve kendinizi geliştirmeniz için, sizlere yardımcı olur.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group
İŞ BECERİLERİ VE FİNANS İÇİN HİPNOTERAPİ DESTEĞİ