BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
İLİŞKİLER İÇİN DOĞAL HİPNOTERAPİ DESTEĞİ
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Unutmayınız!
Özel ikili ilişkilerde ve evliliklerde “cinsellik” konusu, üzerinde durulması gereken hayati derecede önemli bir konudur!

“Hipnoterapi Destekli Cinsel Terapi” seansları, kadınlarda cinsel isteksizlik, uyarılma problemleri, ilişkiden zevk alamama, ağrılı cinsel ilişki ve orgazm sorunlarında, erkeklerde de ortaya çıkan isteksizlik, sertleşme sorunu, erken boşalma gibi sorunlarda, en etkili ve en doğal yöntem olarak tüm dünyada uygulanmaktadır.

Kişilerin kendileri ile ilgili cinsel sorunlarını çözmemesi, gün geçtikçe çiftler arasındaki çatışmayı, stresi, depresif ruh halini olumsız yönde daha fazla etkileyecek ve gün gelecek bu durumdaki ilişki çıkmaza girip, aldatmalara hatta boşanmalara doğru sürüklenebilecektir.

İlişkilerde yaşanılan cinsel sorunların kontrol altına alınmaması halinde, ilişki kalitesi düşecek, cinsel istek azalacak, uyarılma ve tatmin süreleri de kısalacaktır. Bunlar, yaşanılan ikili ilişkiyi ve evliliği olumsuz yönde etkileyen, zora sokan çok önemli tetikleyicilerdir.

Cinsellikte, özellikle bir taraf istekli ama diğer taraf isteksiz olması halinde zıtlaşmaları ve öz güven eksikliklerini de beraberinde getirecek ve kişiler kendilerini mutsuz, cazibesini kaybetmiş ve yetersiz hissedecektir.

Kadınlarda cinsel isteksizlik ve uyarılma problemleri ile erkeklerde performans anksiyetesi dediğimiz cinsel isteksizlik sorunları, sertleşme problemleri ve erken boşalma sorunları, özel ikili ilişkilerde ve evliliklerde cinsel zevk almayı, doyuma ulaşmayı engelleyeceğinden, sorunlara çözümler bulunmadığı sürece, çiftlerin birbirine bağlılıklarını etkileyecek ve aldatmaların yaşanacağı karanlık bir sürece girilecektir.

Günümüz dünyasında daha uzun ve kaliteli bir ilişkinin “cinsellik” ile direkt bağlantılı olduğunu bilim daha fazla ortaya koymuştur. Çiftler bu konun önemini her iki taraf olarak anlamalı, bunu öğrenmeli ve kendilerini bu doğrultuda “Hipnoterapi Desteği” ile geliştirip, eğitmelidir. Çiftlerin her biri, bu konudan direkt kendisi sorumludur.

Cinsel sorunların kişisel olarak çözülmemesi ve bu sorunların devam etmesi durumunda, gün geçtikçe bu sorunlar kişiyi fiziksel olduğu kadar düşüncesel, duygusal ve sosyal olarak da daha fazla yıpratma noktasına getirecektir ve tüm ilişkilerinde buna benzer tıkanıkları ve sorunları yaşamayı sürdürecektir.

Unutmayınız! Keyifli, doyurucu, erotik çekime, cinsel heyecana ve bilinçli cinsel yaşama sahip olan çiftler, mutluluklarını artırarak, bir birlerine bağlılıklarını güçlendirerek, ilişkilerinde cinsel özgüvenlerini artırarak, yaşıtlarına göre daha genç ve enerjik gösteriyorlar. Cinselliğin, hormonları düzenleyici, bağışıklık sistemini kuvvetlendirici, metabolizmayı hızlandırıcı, depresyonu azaltıcı, yaratıcı düşünceyi artırıcı etkileri bulunduğunu bilim kabul ediyor, fiziksel, duygusal ve düşüncesel sağlığı olumsuz yönde etkileyen stresle başa çıkmanızı kolaylaştırıyor. Tüm bu etkiler ilişkinize ve doğal yaşlanma karşıtı “anti-aging!” görünümünüze olumlu yansıyor. Özel ikili ilişkilerde ve evliliklerde “cinsellik” konusu, üzerinde durulması gereken hayati derecede önemli bir konu olduğunu kesinlikle unutmayınız!
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “İlişki Sorunları” konularında, bilinçaltı zihninizle iletişim kurarak, sorunun kökenine inilerek, sınırlayıcı inançlara, sabote edilen düşünce kalıplarına erişilerek, gerekli değişikliklerin ve yapılandırmanın yapılması ile birlikte, tüm bu düşünceler, duygular ve inanç kalıpları değiştirildiğinde, eylemleriniz, iletişiminiz ve odağınız da değişerek, öz saygınız yükseltilerek, ilişkilerinizde en üst düzeye ulaşmanız sağlanarak, sorunlarınızı kalıcı bir şekilde çözmeniz için sizlere çok yönlü yardımcı olunur. Hipnoterapi desteği özünde düşüncelerinizi, odaklarınızı ve hedeflerinizi yeniden şekillendirmenize yardımcı olarak, ister mevcut bir ilişkide ayrılma konusundaki endişelerinizden kurtularak eski sevgiliniz olmadan daha olumlu, daha özgüvenli bir gelecek kurmanıza, herhangi bir ayrılık acısı ile daha kolay başa çıkmanıza, isterseniz de mevcut ilişkilerinizde çok daha iyi noktalara gelmeniz için, stresinizi, kaygınızı kontrol altına alarak, kendinizi daha rahat hissederek, kendinize güveninizi artırarak, yaşam kalitenizi yükselterek, daha mutlu ve daha sağlıklı bir yaşama ulaşmanız için yardımcı olur.
İletişimde yaşanılan olumsuz deneyimler genellikle içsel yaralara ve “sevgi” konusunda sınırlı ve kalıplaşmış inançlara neden olur. Çocukluk döneminde yaşanılan her türlü ihmal, destek eksikliği ve hatta istismar gibi konular, “başkalarına güvenmeme” ve “ilişkilerin güvensiz olduğuna” dair bilinçaltında inançlar oluşmaya başlar. Ve sonrasında da sizi seven kişilerin, sizi ihmal edebileceği, reddedebileceği veya daha kötüsü kasten size zarar verebileceği inancı içinizde gelişmeye başlıyor.

Bilinçaltı (dış bilinç), sekiz-dokuz yaşlarından önce sünger gibidir, filtreleme sistemi çalışmıyor ve çevrenizden, çevrenizdeki insanlardan; ebeveynlerinizden, öğretmenlerinizden, kardeşlerinizden, ailenizden ve arkadaşlarınızdan gelen tüm mesajları emer, tümünü doğru olarak kabul eder ve çevreden elde edinilen tüm bilgiler, fikirler, önyargılar doğrudan bilinçaltına iner.

Bilinçli zihin (bilinç üstü) sekiz-dokuz yaşından sonra neyin doğru neyin yanlış olduğu ile ilgili mantık yürütmeye başlar, rasyonel-mantıksal filtreleme sistemi çalışmaya başlar.

Küçükken yaşanılan bir şey sizi fiziksel ve/veya zihinsel olarak incitirse, bunu bilinçaltınıza yerleştirirsiniz ve kodlarsınız. Sizinle ilgilenmesi gereken insanlar size bağırırsa, sizi görmezden gelirse, sizinle zaman geçirmezse bunun kendinizin hatası olması gerektiğini düşünürsünüz. İşte “suçluluğun”, “yeterli olmamanın”, “sevilen kişi olmamanın”, “farklı olduğunuz ve insanların bu nedenle sizi sevmediği” gibi inançların geldiği kaynak yer burasıdır. Sizi sevmesi gereken insanların size zarar vereceğine veya reddedeceğine inanabilirsiniz. Bu şekilde farkında olsanız da olmasanız da bilinçaltınızda sınırlı inançlar güçlenmeye ve kök sağlamaya başlar. Deneyimlenen olumsuz tecrübelerin size nasıl hissettirdikleriyle ilgili inançların hâlâ yüzeyin altında olması, sizi ilişkilerinizde ileriye taşımayacaktır. Bir rutin içinde sıkışıp kaldığınızda, istemediklerinize odaklanmak kolay olacaktır. Hipnoterapi desteği ile geleceğinize, hedeflerinize, nerede olmak istediğinize, ne olmak istediğinize, kiminle olmak istediğinize odaklanarak, yaşam enerjinizi yükseltmiş olacaksınız.

“İlişki sorunlarını” kontrol altına almadığınız sürece ilişkilerinizde istediğiniz sonuca ulaşamaz, istediğiniz mutluluğu yakalayamazsınız. Doğru insanları asla hayatınıza çekemezsiniz. Tüm bunlar başka ciddi sorunlara da neden olacaktır. Örneğin, ilişkinizde kıskançlık konusu gelişmişse ve kıskançlık kötü bir takıntı haline gelmişse, ilişkiyi zehirler ve ilişkinin kopmasına, hatta şiddete yol açar. Hipnoterapi desteği, kişilerin ilişkilerinde sakin ve sağlıklı bir tutum geliştirmelerine, endişelerini, ilişki yıkıcı düşüncelerini kontrol altına almalarına yardımcı olurken, ilişkilere karşı güven ve sağlıklı bir tutum geliştirerek, birbirlerini takdir ederek, adil davranmaları yönündeki duygularını, düşünce ve davranışlarını bilinçaltındaki kaynağında çalışma yaparak tekrardan temizleyip, düzenliyor. Unutmayınız! Sorunun kaynağına inmedikçe, inanç kalıpları belirlenmedikçe, kök sorun sorgulanmadıkça ve temizlenmedikçe, tüm bu olumsuzluklar ilişkilerinizi tetiklemeye devam edecek, derinleşecek ve tekrar tekrar aynı sorunları yaşamaya devam edeceksiniz. Hatta daha fazla sorunlar biçiminde, mevcut bir partnere veya hayatınızda olan ve/veya olacak olan, önemli, yakın birine çok daha fazla olumsuz olarak yansıyacaktır. Hayatınızdaki belirli kalıpların altındaki sınırlayıcı inançları ortaya çıkarıp, kontrol altına alana kadar, olumsuz benzer davranışların ve bunların sonuçlarının ilişkilerinize hâkim olmasına izin vermeye, isteseniz de istemeseniz de devam edeceksiniz. Hipnoterapi desteği size, farkındalığınızı artırarak, olumsuz deneyimlerin “yaralarını” iyileştirerek, kırık kalbinizi düzelterek, herhangi bir ayrılık acısının üstesinden gelmenizi, kendinizi daha fazla sevmenizi, kendinize daha fazla saygı duymanızı ve kendinize daha fazla değer vermenizi sağlayarak, ilişkilerinizin dinamikleri ve sorunları üzerinde başa çıkma gücü kazanmanıza, motivasyonunuzu yükselterek, çözüm odaklı yaklaşımlarla, kök sorununuzu tespit ederek, kalıplaşmış modası geçmiş sınırlayıcı inançlarınızı kontrol altına almanız sağlanarak, ilişkilerinizi iyileştirip ve daha sağlıklı, daha dengeli ve sevgi dolu insanları kendinize çekmenizi, bir ilişkiyi bitirmeniz ya da yeni bir ilişkiye nasıl yeniden başlayabileceğiniz konularında inanılmaz güçler sağlayacak, bilinçli ve bilinçaltı zihniniz arasındaki iletişimi geliştirerek size en üst seviyede yardımcı olacaktır. Unutmayınız! Bir kızgınlık içinde sıkışıp kaldığınızda, istemediklerinize daha kolay ve daha fazla odaklandığınız için, kendinize doğru insanları çekemezsiniz. Sürekli aynı sorunları yaşar durursunuz.

Hipnoterapi desteği, olumsuz iç konuşmaların üstesinden gelmenize, kendinize değer verme duygularını geliştirmenize, bir ayrılıktan sonra sıklıkla hissedilebilen keder ve kayıp döngüsünü kırmanıza, yardımcı olan en güvenli, en etkili ve en doğal yöntemdir.

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group