BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
İLİŞKİ BAĞIMLILIĞI VE/VEYA CİNSEL BAĞIMLILIKLAR
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Bir ilişkiyi bitirmek istediğinizde kolay kolay bitiremiyor musunuz?

Bir ilişkiyi bitirseniz bile yaşadıklarınızı unutamıyor musunuz?

Unutmaya çalışsanız bile o kişiyi yani eski partnerinizi aklınızdan çıkaramıyor musunuz?

İlişkiniz olmadığı sürece kendinizi eksik mi ve/veya yalnız mı hissediyorsunuz?

İlişkilerinizde sürekli aynı döngüyü mü yaşıyorsunuz?

Kendinize sürekli aynı soruları mı soruyorsunuz?

Bu tür sorulara vereceğiniz cevaplar genelde “evet” ise, ilişki bağımlılığı ve/veya cinsel bağımlılık sorunu yaşıyor olabilirsiniz!

Hayatınızda eksikliğini hissettiğiniz bir şeyin sonucu olarak da ortaya çıkabilen bu sorunlar bazen de güvensizlik duyguları ile de daha fazla tetiklenebilmektedir.

Hipnoterapi desteği ile yaşadığınız sorunlarda, davranışınızın ardındaki nedeni keşfetmenize ve anlamanıza yardımcı olmanın yanı sıra, bunlarla başa çıkmaya yardımcı olacak yaklaşımları da geliştirmiş olacaksınız.

İlişki bağımlılığı, bir kişinin ilişkilerde sürekli olarak aşırıya kaçan, çoğu zaman kontrol edilemeyen ve bazen de zararlı davranışlar sergilemesi durumudur. Bu bağımlılık, romantik ilişkilerde yoğun bir duygusal bağımlılığı içerebilir. Bir bireyin duygusal olarak aşırı bağımlı hale gelmesiyle karakterize edilebilir. Birçok faktör, ilişki bağımlılığının gelişiminde rol oynayabilir; örneğin, geçmiş travmatik deneyimler, düşük özsaygı, duygusal yoksunluk ve aile geçmişi gibi unsurlar etkili olabilir. Bu durum bazen, bir ilişki içindeki dengesiz güç dinamikleri, kontrol eksikliği ve sürekli onay arayışı gibi belirtilerle de ortaya çıkabilir.

Cinsel bağımlılık ise cinsel dürtüleri kontrol etme güçlüğü çeken ve bu durumdan dolayı da kişisel, sosyal ve mesleki sorunlar yaşatan durumlardır. İlişkinin odağında “cinsellik” vardır ve bu durum çeşitli yollarla kendini gösterebilir. Cinsel bağımlılık genellikle bir tür obsesif-kompulsif bozukluk olarak görülebilir ve beyindeki ödül sistemleri ile ilişkilendirilebilir. Bu sorunlar, toplumun ve/veya yetişmiş olunan ailenin cinselliğe yönelik baskıları, yetişme tarzı, travmatik cinsel deneyimler veya düşük benlik saygısı gibi nedenlerle de ilişkilendirilebilir. Bu bağımlılıklar, partnerlerde sürekli değişim arayışı veya mevcut partnerden vazgeçememe ya da cinsel ilişkilerde kontrol kaybı gibi belirtilerle de ortaya çıkabilir.

İnsan ilişkileri, duygusal bağlamda büyük önem taşırken, bazen bu bağlar sağlıklı sınırlarını aşabilir ve bağımlılık halini alabilir. İlişki bağımlılığı ve/veya cinsel bağımlılıklar, duygusal, düşüncesel ve davranışsal anlamda karmaşık bir yapıyı yansıtır. Bu durumlar, genellikle iç içe geçmiş ve birbirini etkileyen faktörlerle kontrolden de çıkabilir, hatta daha da zararlı hale dönüşebilir ve farkında olmadan da farklı zeminlerde ciddi kök salabilirler. Bu tür bağımlılıkları anlayabilmeniz ve kontrol altına almanız yaşamsal mutluluğunuz, sağlığınız, huzurunuz ve gelecekteki özel ikili ilişkileriniz için hayati derecede önemlidir.

Hipnoterapi desteği ile sorunun kaynağında çalışılarak neden bunların yaşandığı, bunların üstesinden gelebilmek için içsel kaynağınızda yapılan derin çalışmalarla yaşadığınız sorun veya sorunlarla başa çıkma ve kendinizi daha iyi keşfederek, dürtülerinizin kontrolünü kendi elinize alarak, en doğal yöntemle çalışma imkanı bulursunuz. Yaşanılan sorunlarda her bireyin deneyimi farklıdır ve bu bağımlılıkların altında yatan nedenler de bireysel olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Hipnoterapi desteği size, kişisel ihtiyaçlarınız ve deneyimleriniz dikkate alınarak, yaşadığınız sorunları anlama, kabul etme ve yönetme konusunda en etkili, en güvenli ve en doğal yöntem olarak yardımcı olur.

Hipnoterapi desteği ile bağımlılık döngüsünü sonlandırın!
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “İlişki Sorunları” konularında, bilinçaltı zihninizle iletişim kurarak, sorunun kökenine inilerek, sınırlayıcı inançlara, sabote edilen düşünce kalıplarına erişilerek, gerekli değişikliklerin ve yapılandırmanın yapılması ile birlikte, tüm bu düşünceler, duygular ve inanç kalıpları değiştirildiğinde, eylemleriniz, iletişiminiz ve odağınız da değişerek, öz saygınız yükseltilerek, ilişkilerinizde en üst düzeye ulaşmanız sağlanarak, sorunlarınızı kalıcı bir şekilde çözmeniz için sizlere çok yönlü yardımcı olunur. Hipnoterapi desteği özünde düşüncelerinizi, odaklarınızı ve hedeflerinizi yeniden şekillendirmenize yardımcı olarak, ister mevcut bir ilişkide ayrılma konusundaki endişelerinizden kurtularak eski sevgiliniz olmadan daha olumlu, daha özgüvenli bir gelecek kurmanıza, herhangi bir ayrılık acısı ile daha kolay başa çıkmanıza, isterseniz de mevcut ilişkilerinizde çok daha iyi noktalara gelmeniz için, stresinizi, kaygınızı kontrol altına alarak, kendinizi daha rahat hissederek, kendinize güveninizi artırarak, yaşam kalitenizi yükselterek, daha mutlu ve daha sağlıklı bir yaşama ulaşmanız için yardımcı olur.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group