BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Hipnoterapi desteği, öğrenme konusunda çok iyi noktalara gelmenin en harika yoludur. Ne öğrenmek isterseniz isteyin, hangi aşamada olursanız olun, hipnoterapi desteği ile odaklanma seviyenizi yükselterek daha hızlı, daha kolay ve daha etkili öğrenebilirsiniz.

Yapılan bilimsel çalışmalarda insan beyninin “hipnotik zihin” durumunda en iyi şekilde öğrenme yeteneğinin geliştirilebilir olduğudur. Bu şekilde, en yeni bilgilere ulaşabilir, geliştirebilir, yeni bakış açıları ortaya koyma yetenekleri geliştirebilir, odaklanmayı öğrenerek, öğrendiklerinizi en doğal ve en kolay şekilde hatırlama özelliklerinizi geliştirebilirsiniz. Hipnoterapi desteği ile, rahatlayarak, günlük endişelerinizi kontrol altına alarak, en güçlü öğrenme özelliğine sahip bilinçaltı zihninizi en etkin şekilde kullanma yeteneklerinizi geliştirerek, öğrenme gücünüzü geliştirebilirsiniz.
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “Hafıza ve Öğrenme” konularında başarılı olmanız ve kendinizi geliştirmeniz için, sizlere yardımcı olur.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.
HAFIZA VE ÖĞRENME İÇİN DOĞAL HİPNOTERAPİ DESTEĞİ

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group