BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Gizlilik; Danışanın kimliğinin ve paylaşımlarını gizli tutmakla ilgili etik bir sorumluluktur. Bu uluslararası "American Hypnosis Association" ve “AFL-CIO Hypnotherapists Union Local 472" etik yönetmeliği’nin ilgili etik kodlarında da yer alan ahlaki bir yükümlülüktür. Bu doğrultuda, hipnoterapi hizmetlerinde açıklık, samimiyet ve paylaşım oldukça önem arz etmektedir; dolayısıyla bu tür uygulamalarda gizlilik kaçınılmazdır.

Uygulama ve görüşme içerikleri, başka bir deyişle hipnoterapi seansları sırasında paylaşılan kişisel bilgiler dahil her şey, kesinlikle hipnoterapist-danışan mahremiyeti altında gizli kalmakta ve 3. şahıslarla yasal zorunluluklar haricinde kesinlikle paylaşılmamaktadır. Böyle bir durum söz konusu olduğunda ise bu paylaşım danışanın bilgisi dahilinde yapılmaktadır.


Mahremiyet
; Hipnoterapi seansları sürecinde ve sonrasında %100 mahremiyet ilkesi geçerlidir. Yani, hipnoterapistinizle seanslarda paylaştığınız, istisnasız her şey gizlidir. Hipnoterapist sizden hiçbir şekilde, hiçbir yerde bahsedemez.

GİZLİLİK VE BİLGİ MAHREMİYETİ

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group