BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Geçmişte Kim Olduğunuzu Öğrenebilirsiniz ve/veya Hipnoterapi desteği ile hayatınızda tekrar tekrar yaşadığınız kısırdöngülerden kurtulabilirsiniz...

“Past-Life Regression” “Geçmiş Yaşam”
özel eğitimli regresyon tekniğidir. Regresyon, kelime anlamıyla ‘kaynağa inmek’ demektir. Bu yöntem, şimdiki hayatımızdan yani anne karnı döneminden ve geçmiş hayatlardan getirdiğimiz sorunların kaynağına inerek, onları çözmemizi sağlıyor. Regresyon terapisi sayesinde, farklı hayatlarda yaşadığımız travmaların neden olduğu ilişki problemleri, korkular, takıntılar, kaynağı bilinmeyen ağrılar vb. konular yeniden yapılandırılıyor.

“Geçmiş yaşam” regresyon terapisi, herhangi bir kişinin şu anda yaşadığı bir sorunu geçmiş yaşamında bir bağının olup olmadığının belirlenmesi ile, kaynağına giderek oradaki blokajı çözmek suretiyle, şimdiki hayatında yaşadığı o sorunun çözümüne katkıda bulunmayı hedefleyen bir terapi yöntemidir.

“Geçmiş yaşam”
regresyon terapisinin amacı, danışanın hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırmak amaçlı kendisini sınırlayan geçmiş (önceki) hayatlarının olumsuz duygu ve algılarını yeniden düzenlemektir. Danışanların bilinçaltında bulunan zihinsel bloklarının sebeplerini bulmalarına ve geçmiş hayatlarla ilgili travmaları ortadan kaldırmasına yardımcı olur. Regresyon çalışmasıyla negatif duygularımızı, bilinçaltımızda saklı kalan parçalarımızı, blokajlarımızı, çözülmemiş travmalarımızı yeniden yapılandırırız. Bizi, hayatılarımızda tekrar tekrar yaşamaya mahkum edildiğimiz kısırdöngüden çıkartır. Bizlere, uzun zamandır uzak kaldığımız gerçek benliğimizi şimdiki zaman diliminde deneyimletir ve bizleri gerçek anlamda özgürleştirir. Geçmiş yaşam regresyon çalışmasında, yaşadığımız sıkıntı geçmiş hayatlarımız ile ilgiliyse, o konuyu keşfetmemiz ve sonrasında da o konuyu yeni bir çerçeveye oturtmamız amacıyla çeşitli hipnotik teknikler kullanılmaktadır.

Geçmiş Yaşam (Önceki Yaşam) Regresyon terapisi nasıl uygulanır?
Regresyon terapisi, kişinin şimdiki anda yaşadığı durum/sorunun geçmiş yaşamındaki kaynağının olup olmadığı belirlenmesi ile, olumsuz etki alanları duyarsızlaştırılarak, blokajları çözmek yoluyla şimdiki hayatta yaşanan durumun çözümüne katkıda bulunan bilinçaltı eğitim çalışmaları yapılır. Bu bir süreçtir. Belli bir trans seviyesinde olan kişi, "geçmiş yaşam" konusunda ilave eğitim alarak uzmanlaşmış hipnoterapist yardımıyla, geçmiş yaşamdaki ilgili konu ile ilgili danışanın anlattıkları aracılığıyla hipnoterapist ve danışan şimdiki problemin çözümüne odaklanır.

* “Geçmiş Yaşam” Hipnoterapi Seansı 3 Saat Blok Seans olarak birebir kişiye özel olarak uygulanmaktadır.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

"GEÇMİŞ YAŞAMLAR" REGRESYON TERAPİSİ...

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI Hipnoterapi Mezunları | Common Source Information: HMI Hypnotherapy Graduates
Designed By SUNISLAND® Group