BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Önemli Uyarı: Daha ileri ve daha derin çalışma konusu olduğundan, ilk seans olarak uygulanmaz! Önceden herhangi bir konuda Hipnoterapist Mert Mapolar, C.Ht.’den hipnoterapi destek seansı almış ön deneyim kazanmış kişilere gerekli görülmesi durumunda uygulanır.

Geçmişte kim olduğunuzu öğrenebilirsiniz ve/veya Hipnoterapi desteği ile hayatınızda tekrar tekrar yaşadığınız kısırdöngülerden kurtulabilirsiniz...


“Past-Life Regression” “Geçmiş Yaşam”
özel eğitimli regresyon tekniğidir. Regresyon, kelime anlamıyla ‘kaynağa inmek’ demektir. Bu yöntem, şimdiki hayatımızdan yani anne karnı döneminden ve geçmiş hayatlardan getirdiğimiz sorunların kaynağına inerek, onları çözmemizi sağlıyor. Regresyon terapisi sayesinde, farklı hayatlarda yaşadığımız travmaların neden olduğu ilişki problemleri, korkular, takıntılar, kaynağı bilinmeyen ağrılar vb. konular yeniden yapılandırılıyor.

“Geçmiş yaşam” regresyon terapisi, herhangi bir kişinin şu anda yaşadığı bir sorunu geçmiş yaşamında bir bağının olup olmadığının belirlenmesi ile, kaynağına giderek oradaki blokajı çözmek suretiyle, şimdiki hayatında yaşadığı o sorunun çözümüne katkıda bulunmayı hedefleyen bir terapi yöntemidir.

“Geçmiş yaşam”
regresyon terapisinin amacı, danışanın hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırmak amaçlı kendisini sınırlayan geçmiş (önceki) hayatlarının olumsuz duygu ve algılarını yeniden düzenlemektir. Danışanların bilinçaltında bulunan zihinsel bloklarının sebeplerini bulmalarına ve geçmiş hayatlarla ilgili travmaları ortadan kaldırmasına yardımcı olur. Regresyon çalışmasıyla negatif duygularımızı, bilinçaltımızda saklı kalan parçalarımızı, blokajlarımızı, çözülmemiş travmalarımızı yeniden yapılandırırız. Bizi, hayatılarımızda tekrar tekrar yaşamaya mahkum edildiğimiz kısırdöngüden çıkartır. Bizlere, uzun zamandır uzak kaldığımız gerçek benliğimizi şimdiki zaman diliminde deneyimletir ve bizleri gerçek anlamda özgürleştirir. Geçmiş yaşam regresyon çalışmasında, yaşadığımız sıkıntı geçmiş hayatlarımız ile ilgiliyse, o konuyu keşfetmemiz ve sonrasında da o konuyu yeni bir çerçeveye oturtmamız amacıyla çeşitli hipnotik teknikler kullanılmaktadır.

Geçmiş Yaşam (Önceki Yaşam) Regresyon terapisi nasıl uygulanır?
Regresyon terapisi, kişinin şimdiki anda yaşadığı durum/sorunun geçmiş yaşamındaki kaynağının olup olmadığı belirlenmesi ile, olumsuz etki alanları duyarsızlaştırılarak, blokajları çözmek yoluyla şimdiki hayatta yaşanan durumun çözümüne katkıda bulunan bilinçaltı eğitim çalışmaları yapılır. Bu bir süreçtir. Belli bir trans seviyesinde olan kişi, "geçmiş yaşam" konusunda ilave eğitim alarak uzmanlaşmış hipnoterapist yardımıyla, geçmiş yaşamdaki ilgili konu ile ilgili danışanın anlattıkları aracılığıyla hipnoterapist ve danışan şimdiki problemin çözümüne odaklanır.

* “Geçmiş Yaşam” Hipnoterapi Seansı ileri seviyeli olarak, birebir kişiye özel olarak uygulanmaktadır.
PAST-LIFE and CELL MEMORY:

Cell memory is all of the knowledge and memory of our billions of cells. They contain our soul experience in this lifetime and every other life we have lived since our creation. Our cells act in a very real, literal way to the memories of our past lives and can bring them to consciousness. If you can't find solutions to your problems by trying everything, you may have a chance to get rid of trauma, phobias, pain and relationship problems by accessing cell memories.

GEÇMİŞ YAŞAM ve HÜCRE BELLEĞİ:

Hücre hafızası milyarlarca hücremizin tüm bilgisi ve hafızasıdır. Bu ömür boyu ve yaratılışımızdan bu yana yaşadığımız her yaşamımızda ruh tecrübemizi içeriyorlar. Hücrelerimiz geçmiş hayatımızın anılarına gerçekçi, tam tamına olacak şekilde hareket ederler ve onları bilinçlendirirler. Her şeyi deneyerek sorunlarınıza çözümler bulamıyorsanız, hücre anılarına erişerek travma, fobiler, ağrı ve ilişki sorunlarından kurtulma şansınız olabilir.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.
"GEÇMİŞ YAŞAMLAR" REGRESYON TERAPİSİ... (The Mystery Of Past-Life Regression)

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group