BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Çocukken istismar edilen / tacize uğrayan yetişkinlerin, geçmişleriyle başa çıkmada, etkili bir yardım almadığı sürece duygusal izleri yaşam boyunca taşımaları muhtemeldir, ancak yıllar önce olan bir şeyle uğraşmak her zaman da kolay değildir.

Her çocuğun güvende olma hakkı vardır ve eğer güvenliğiniz ihlal edilirse, büyüdüğünüzde, öfke, utanç, duygusal uyuşma veya sağlığınızı, zihninizi ve ilişkilerinizi etkileyebilecek, tükenmişlik, ızdırap, kalpte hissedilen derin acı, üzüntü, güven eksikliği vb. bir dizi başka olumsuz duygudan muzdarip olabilirsiniz. Bunları farklı şekillerde bastırmaya çalıştıkça, çok daha fazla, farklı ve derin sorunlar yaşamaya başlarsınız...

Çocukken istismara uğrama eylemi yaşayan bir kişinin, büyüdüğünde, çocukken başına gelen, korkunç şeylerle başa çıkmak için, yetişkinlik döneminde kendini soyutlamaya itebilir, yalnızlaştırabilir, ani duygusal iniş çıkışlar yaşamasına neden olabilir, madde bağımlılığına neden olabilir, hatta yaşadığı özel ikili ilişkileri sebepsiz bitirmesine yol açabilir. Bu, öznenin gerçek dışı bir dünyada yaşıyormuş gibi hissettiği bir modele de yol açabilir, ya da daha önceki yıllar için boş bellek gibi davranabilir. Herhangi bir tetikleyici ile karşılaştığında, belirli bir durumda olduğunda veya uzun zaman önce hafızayı tetikleyen bir şey duyduğunda veya gördüğünde hatta kokuda, acı verici hatırlatmalardan olumsuz etkilenebilir.

Nasıl hissettiği hakkında birisiyle konuşmak ve ayrıca hiçbir şekilde suçlanmayacağını kabul etmek önemlidir. Çocuk istismarcıları sıklıkla kendileri de taciz edilir ve bu da kısır döngüye yol açabilir. Bu yüzden şu anda bu döngüyü kırmak önemli. Siz veya tanıdığınız bir yetişkin, çocuk istismarının duygusal yaralarını beraberinde taşıyorsa veya taşıdığını düşünüyorsanız, hipnoterapi desteği geçmiş travmalarda, anılarla başa çıkmada ve hayattan sonuna kadar keyif almada, size ve sevdiklerinize yardımcı olacaktır.

** Hipnoterapi desteği, çocukken cinsel istismara / tacize uğradığını hatırlayan yetişkinlere yönelik olarak uygulanmakta olup, yaşanılan geçmiş travmanın, günümüze yönelik olumsuz bağlarının ve etkilerinin ortadan kaldırılmasına, duyarsızlaştırılmasına yönelik bilinçaltının özel yöntemlerle tekrardan eğitilmesi çalışmalarını içermektedir.
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Sizin veya sevdiklerinizin, yaşanılan sorunların üstesinden gelmesine ve yaşam kalitesini artırmasına yardımcı olan, en güvenli, en doğal ve en etkili yöntemdir.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

YETİŞKİNLERİN ÇOCUKKEN YAŞADIĞI CİNSEL İSTİSMAR / TACİZ KONULARI HİPNOTERAPİ DESTEĞİ...

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group