BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Korku, tehlike durumunda doğal bir tepki, hayatta kalma içgüdüsüdür. Ancak fobiler, ciddidir, farklıdır ve korkulardan çok daha yoğun hissedilir, önlem alınmamsı halinde insanlar için şiddetli anksiyeteye ve panikataklara, bozukluklara yol açabilir! Kişiler daha fazla kendilerini inanılmaz derecede korkmuş, gergin ve endişeli hissedebilir! Ve kontrol edemeyeceğiniz çok daha fazla fiziksel korku ve endişelere yol açabilir!

Fobi durumu, kişinin belirli bir durumu veya nesneyi çevreleyen abartılı veya gerçekçi olmayan bir korkusu olduğunda ortaya çıkar. Bu durum, kontrol altına alınmadığı sürece, kişinin hayatını kısıtlayabilir, yapmak istediklerini yapmaktan alıkoyabilir, hayat kalitesini düşürerek, çok fazla sıkıntıya neden olabilir.

Fobiler, bilinçaltımızda farkına vardığımız ve/veya farkına varmadığımız öğrenilmiş olumsuz tepkilerdir. Hipnoterapi desteği fobi ve korkularınızı kontrol altına almanıza, endişelerinizi hafifletmenize ve tamamen ortadan kaldırmanıza destek olan en doğal ve en etkili yöntemdir. Fobi ve korkularınızın üstesinden gelmek, tüm bu olumsuzlukları ve endişeleri kontrol altına almak için hipnoterapi desteğinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Sonsuza kadar fobi ve korkularınızla yaşamaya mahkûm değilsiniz. Her türlü fobi ve korkularınız ile ilgili problemler için hipnoterapi en güvenli, en etkili ve en doğal yöntemdir.
Fobiler genellikle iki kategoriye ayrılır: Belirli (spesifik) fobiler ve karmaşık fobiler.

Belirli (Spesifik) fobiler:
Belirli (spesifik) fobiler olarak da bilinen bu tür, belirli bir nesne, hayvan, durum veya faaliyet etrafında merkezlenme eğilimindedir. Bunlar yaş ilerledikçe artma ve şiddetlenme eğilimindedirler.

En yaygın karmaşık fobilerden ikisi:
Agorafobi - Kişinin panikatak geçirdiğinde kaçmasının zor olduğu belirli bir yerde veya durumda olmaktan endişe duymasıdır. Bu onların yoğun veya kalabalık ortamlardan, toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmekten ve hatta yalnız kalmaktan kaçınmalarına neden olabilir.

Sosyal fobi - Sosyal anksiyete bozukluğu olarak da bilinen bu fobi, sosyal durumlar ve etkileşimler etrafında odaklanır. Sosyal fobisi olan biri, aşağılanma korkusuyla diğer insanların önünde konuşmaktan kaçınabilir. Bazı durumlarda bu, insanların sosyalleşmesini ve günlük görevleri yerine getirmesini engelleyebilir.
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “Fobi ve Korkularınızı” kontrol altına almanız için, sizlere yardımcı olur.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group
HİPNOTERAPİ DESTEĞİ İLE FOBİ VE KORKULARI YENEBİLİRSİNİZ...