BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
El yazısı yalan söylemez!
Beden dili bile kontrol edilebilirken el yazısı kontrol edilemiyor. Bir insanın el yazısına bakarak onun sosyal becerileri, diğer insanlarla ilişkileri, ruhsal ve fiziksel enerjisi, zihinsel duygusal yapısı kişisel tutumları gibi pek çok konuda bilgi vermektedir.
> İçe dönük biri misiniz yoksa dışa dönük mü?
> Peki duygularınızla mı yoksa mantığınızla mı hareket edersiniz?
> Yoksa işkolik misiniz?
> Güçlü ve zayıf yönleriniz nelerdir bilmek ister misiniz?
> Yaratıcı bir insan mısınız?
> Sabırlı mısınız yoksa sabırsız mı?
> Sır saklayabilir misiniz?.. El yazısı tüm bunları ele veren bir nevi otomatik beyin yazısıdır.

El Yazısı Analizi, kişinin karakterini, arzularını, davranışlarını, eğilimlerini, motivasyonlarını belirlemekte etkili bir yoldur. Günümüzde kişilik analizi insanların özelliklerini belirlem konusunda en etkili ve güvenilir yöntemlerden biri olarak kabul ediliyor. Kişinin el yazısı özelliklerini analiz etmek, onu gerçekten anlamak için çok değerli bir araçtır.

El yazısı, bilinçaltı davranışları ve kişilik özelliklerini yansıtan bir ideomotor (istem dışı) tepkidir. Kişi hakkında çok önemli ipuçları barındırır. Kişinin bilinçaltı motivasyonunun keşfi için çok değerli bir araç olan El Yazsısı Analizi, bu yüzden insan kaynakları uzmanlarının mutlaka öğrenmesi gereken bir uzmanlıktır. Bu konuda uzmanlaşan bir kişi, el yazısı sahibi hangi ulustan gelirse gelsin, hangi dilde yazarsa yazsın, o kişinin düşüncelerinin el yazısına yansıyan izdüşümlerini çok net okuyabilir. İmza analizi,
yazı sahibinin bilinçaltı motivasyonu ile ilgili derinlemesine bir bilgi verir. İmza analizin de  dürüst olmayan kişilikleri, doğuştan bu yana gelen içsel hayal kırıklığı eğilimleri tespit edilebilmektedir.

Çizgisiz bir A4 kağıdına tükenmez kalemle yazılan yazı, kişi hakkında birçok bilgi edinilmesini sağlıyor. Kişinin planlama ve organizasyon becerileri, takım çalışmasına yatkınlığı, zaman kullanımı, motivasyon düzeyi, hedefleri bunlardan birkaçı.
El Yazısı Analizi  Nerelerde Kullanılabilir?
Çocukluk çağlarında gelişimi takip etmek için, mesela bir çocuğun mutsuz mu, güvensiz mi, korkmuş mu ya da kızgın mı olduğunu el yazısı analizi ile anlaşılabilmektedir.
Yetişkinlik çağlarında, eğitim alanında yeteneklerinin tespiti, mesleğe yönlendirme ve rehberlik alanlarında,
İşverenlerin iş görüşmelerinde ve işe alım süreçlerinde kullanabilmeleri adına şirketlerin insan kaynakları departmanlarında personel seçim mülakatlarında, orta ve üst kademe yönetici seçimlerinde, ekip kurma çalışmalarında, kariyer planlamasında ve personelde aranan yetkinliklerin adayda olup olmadığını görebilmek gibi çok geniş alanlarda kullanılabilmektedir. El yazısı analizi ile, kişinin planlama ve organizasyon becerileri, takım çalışmasına yatkınlığı, esnekliği, idealleri, hedefleri, zaman kullanımı, motivasyon düzeyi, hedefleri, ayrıntılara verdiği önem, özgüven düzeyi, içe dönük ya da dışa dönüklüğü, sosyalleşme ihtiyacı gibi özellikleri analiz edilebiliyor. Bunun yanı sıra kişinin dikkat düzeyi, gelecekle ilgili hedeflerinin büyüklüğü, yaratıcılığı, ego merkezlilik düzeyi, kararlılığı gibi konularda çok net bilgiler sağlıyor.
Adli, yargı ve mahkeme süreçleri alanları, gibi geniş bir kitle El Yazısı Analizinden faydalanabiliyor.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group
EL YAZISI ANALİZİ...