BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Hipnoterapi desteği ile, net düşünme ve bilişsel hataları önleme becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Hayatınızı gerçekten değiştirmek ve fırsatların kapısını açmak istiyorsanız, düşüncelerinizi temizlemek ve düşünme becerileri geliştirmek yapabileceğiniz en etkili şey olacaktır. Düşüncelerinizi kontrol altına almak, hayatınızın her alanını etkileyecektir, böylece düşüncelerinize engeller, bariyerler koymadan, daha yaratıcı, daha esnek, daha objektif, daha anlayışlı, daha hoşgörülü, daha pozitif, daha kararlı, daha iddialı olacaksınız. Yaptığınız her şeyi, “nasıl, ne şekilde düşündüğünüz ve hissettiğiniz” etkiler. Sizin için doğru olmayan ve sizi geride tutan düşünce kalıplarından hipnoterapi desteği ile rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Hipnoterapi desteği bilinçaltınızda çalışarak istemediğiniz düşünceleri temizletebilir ve düşüncelerinizi olumlu yönde yeniden yapılandırabilir, düşünme becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Hipnoterapi desteği, yaşamak istediğiniz yaşam şekline ilerlemenize yardımcı olacak yeni alışkanlıklar ve düşünme tarzlarını, hızlı ve kalıcı geliştirmek için en ideal yöntemdir. Unutmayınız! İnsanların düşünce alışkanlıkları nasıl bir hayat yaşayacaklarını gösterir. Bu nedenle düşünme becerileri geliştirmek, olumlu bir değişim sağlamak için mutlaka hipnoterapi desteğinden yararlanın. Düşüncelerinizi kontrol altına almadığınız sürece, fark etseniz de etmeseniz de yaşayacağınız sorunlar çok daha kötü ve acı verici olacak, başka farklı sorunlara da yol açacaktır. Çoğu insan düşünme stilini tamamen “düşünmeden” geliştirir. Çocukluk ortamlarının, öğretmenlerinin, içinde yaşadıkları sosyal grubun ve çevrelerindeki yakın kişilerin etkisi altında, yavaş yavaş dünyayı ve olayları yorumlamanın tipik bir yolunu inşa ederler. Farketmeden pek çok gereksiz düşünce ile yaşamaya devam ederler. Bu şekilde kontrol edilemeyen, kendilerini ileriye taşımayan düşünce alışkanlıkları kazanırlar. Hipnoterapi desteği bilinçaltınızda, kaynağında çalışarak, size, hayata daha esnek, objektif, daha pozitif bir yaklaşımı benimsemenizi, düşüncelerinizi daha yapıcı olarak kullanma ve istemediğiniz olumsuz düşünceleri, istemediğiniz olumsuz deneyimleri ve anıları da kontrol altına alma gücünü kazanmanıza yardımcı oluyor.
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “Düşünce Temizliği ve Zihninizi Rahatlatma” konularında sizlere yardımcı olur.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

* Yurt dışından gelen danışanlar için özel paket tur programları uygulanmaktadır.
Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.
HİPNOTERAPİ DESTEĞİ İLE DÜŞÜNCE TEMİZLİĞİ...

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group