BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Depresyon, en özet ve basit şekliyle; belirli uyaranlara karşı duyarlılığın azalması, ilgi kaybı ve yapılan aktivitelerden, yaşamdan zevk alamama durumu olarak tarif edilebilir. Kişiler kendilerine olan güvenlerini kaybederek, girişim güçleri ortadan kalkar. Hiçbir şey yapmak istemez, etrafına karamsarlıktan ve umutsuzluktan duvarlar örer. Depresyon yaşamın zorluklarına olumsuz bir tepkidir. Örneğin yas, hastalık, boşanma, işini kaybetme gibi birçok nedenli yaşam travmalarından kaynaklanabilir ve/veya ilişkilerde biriken bir dizi zorluktan ve/veya diğer aksaklıklardan yavaş yavaş derinlerde gelişerek büyüyebilir. Depresyon çoğu zaman kontrol edilmeyen anksiyetenin sonucu olarak ortaya çıkabilir! O nedenle anksiyete dikkate alınması gereken önemli bir konudur ve bunun için zaman kaybetmeden, hipnoterapi desteği alınarak, depresyona neden olan anksiyete, kontrol altına alınmalıdır.

Depresyon kontrol altına alınmazsa çok ciddi sorunlara yol açabilir, her ne sebeple olursa olsun hayatınızda bir uçurum açılmaya başlar ve her geçen gün artık eskisi gibi yaşamaya devam edemeyeceğinizi fark ederek, endişeleriniz, kaygılarınız, korkularınız, olumsuz duygu ve düşünceleriniz artmaya başlar. İçsel ve/veya dışsal baskıların şiddeti artabilir, depresif ruh halini çok daha fazla ve derin olumsuz tetikleyebilir, bireysel ve ailesel çöküşleri hızlandırabilir, bastırılmış duyguları daha tehlikeli bir noktaya getirebilir, hatta kişiyi şizofreni bir duruma dahi dönüştürebilir.

Hipnoterapi desteği ile depresyona neden olan problemlerin kaynağına inilerek, olumsuz duygu ve düşüncenin algılanma biçiminin değiştirilmesine yönelik bilinçaltında çalışmalar yapılarak, kalıcı olarak sorunların çözümüne yardımcı olunur. Hipnoterapi, duyguları tetikleyen bilinçaltı kalıplarını hızlı bir şekilde değiştirmeye olanak veren en etkili, en doğal yöntemdir, size yardımcı olacak en muhteşem araçtır. Hipnoterapi desteği ile kendinizi mutlu hissetmenize, memnun kalmanıza, olumlu bir insan olmanıza, size harika bir olumlu zihin durumu yaratmanıza, pozitif ve olumlu bir şekilde düşünmenize yardımcı olarak, hayatınızı tekrardan yaşama özgürlüğüne sahip olursunuz.
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, “Depresyonu” kontrol altına almanız için sizlere yardımcı olur.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.
HİPNOTERAPİ DESTEĞİ İLE DEPRESYONU YENEBİLİRSİNİZ...

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group