HİPNOTERAPİ DESTEKLİ CİNSEL TERAPİ VE ORGAZM OLAMAMA PROBLEMİ...
Cinsel konu kaynakları genellikle cinsellik hakkındaki tabuların ya da yanlış düşüncelerin etkisiyle geliştirilmiş olan davranış ve düşünce biçimleridir. Hipnoterapi yöntemiyle cinsel işlevleri olumsuz şekilde etkileyebilecek olan kaygı, cinsel ilişki sırasında duyulan suçluluk, cinsel korkular ya da olumsuz fikirler kalıcı bir şekilde değiştirilebilir.

Cinsel konuların başında kadınların en çok yaşadığı orgazm olamama, vajinismus, cinsel ilişkiye girememe ya da ağrılı cinsel ilişki olarak da tanımlanan cinsel problem için hipnoterapi destek seansları konforlu, hızlı, kalıcı ve etkili bir şekilde çözüme ulaştırılabilmektedir.

Hipnoterapi yöntemiyle toplumsal, ailevi ve dini baskılardan sıyrılarak cinsel konuların kökenine inmek mümkün olmaktadır. Bu da her türlü cinsel konunun çözümünü kolaylaştırmakta ve daha hızlı bir şekilde ve etkili olarak destek sağlamaktadır.
Uçuş Korkunuzu Yenebilirsiniz
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
İktidarsızlığın üstesinden gelmenize, yatakta çok daha uzun süre dayanmanıza, vajinismus problemlerinizi çözmenize, orgazm olmanıza, sağlıklı ve pozitif bir cinsel yaşamın tadını çıkarmanıza yardımcı olacak düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle sizlere yardımcı olur.

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR® Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI Hipnoterapi Mezunları | Common Source Information: HMI Hypnotherapy Graduates
Designed By SUNISLAND® Group
BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian