BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Cinsel güveninizi, cinsel dürtülerinizi, cinsel dayanıklılığınızı ve cinsel gücünüzü artırmaya, cinsellikte başarısızlık korkunuzu ve takıntılarınızı aşmanıza, gerginliğinizi ortadan kaldırarak, rahatlayarak, gevşeyerek, zevkli seks yapmak için sağlıklı istek geliştirmenize, her türlü cinsel sorun ile başa çıkma gücü kazanarak, cinsel eğlencenizin ve keyfinizin önüne bilinçsizce koyduğunuz engelleri kolayca aşmanıza, aşk hayatınızda zevkin doruklarına çıkmanıza, ilişkinizi inanılmaz derecede canlandırmanıza, cinsel performans sorunlarını çözmenize, iktidarsızlığın üstesinden gelmenize, yatakta çok daha uzun süre dayanmanıza, cinsel ilişkide beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan fiziksel olarak zor veya acı verici vajinismus problemlerinizi çözmenize, vajinal kaslarınızı seks sırasında gevşetmeyi bilinçaltı zihninize yeniden öğreterek, daha rahat orgazm olmanıza, sağlıklı, doğal ve pozitif bir cinsel yaşamın, sevişmenin tadını çıkarmanıza, cinsel benliğinizle yeniden bağlantı kurmanıza, cinselliğinizi yeniden keşfetmenize yardımcı olacak düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “Cinsellik” konularında sizlere yardımcı olur.

Cinsel konularda hipnoterapi desteği programı, doyumlu ve sağlıklı bir cinsel yaşam yaratmak, ilişkileriniz ve genel olarak yaşamlarınız üzerinde olumlu bir etki ortaya koymak, cinsel deneyiminizle ilgili arzuları, ihtiyaçları, korkuları ve endişeleri tanımanıza, ele almanıza, neşe ve zevki deneyimleme potansiyelinizi en üst düzeye çıkarma yeteneğinizi bozabilecek her türlü sınırlayıcı inançları kırmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.
Cinsel yaşamınız size göre harika ve tatmin edici olduğunu düşünebilirsiniz fakat, daha da iyi olabileceğini hiç merak ettiniz mi? Belki geçmişte orgazma ulaşmada sorun yaşadınız ve şimdi bu konuda kendinizi cinsel yönden geliştirmek istiyorsunuz ve/veya doruğa hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmada yeteneğinizi daha üst seviyelere çıkarmak istiyorsunuz. Unutmayınız! “Zihin en büyük erojen bölgedir!” Bilinçaltı zihninizin vücutla o kadar güçlü bir bağlantısı vardır ki, hipnoterapi desteği, maksimum cinsel zevk için, bilinçaltınızda çalışmalar yaparak, vücudunuzun tepki verme biçiminde düzenlemelere gidilerek, zihninize, doğal olarak yüksek düzeyde orgazm olan insanlarla kadın veya erkek olmanız hiç fark etmez, aynı şekilde odaklanmanız öğretilerek, hipnoterapi desteği ile cinsel güçlendirme sayesinde, cinsel yaşamınıza gerçek bir ışıltı katıyor olursunuz. Seks, partnerinizle yakınlığı ve bağı geliştirmek için bir fırsattır. Bunun olması için düzgün bir şekilde rahatlamayı bilinçaltı zihninize öğrenmeniz gerekiyor. Suçluluk, kızgınlık, öz bilinç, “orgazm olmaya çalışmak”, gibi basit ve/veya büyük nedenler, kadın veya erkek olmanız fark etmez cinsellikten maksimum zevk almanızı engeller. Ve bir de bakmışsınız ki gerçek bir zevk doruğuna hiç ulaşmadan, yaşınız ilerlemiş, yaşlanmış ve bir kenara çekilmişsiniz...

Hipnoterapi desteği, gerçekten rahatlamanıza, zihninizi ve vücudunuzu inanamayacağınız, harika orgazmlara açık hale getirmenize yardımcı olacaktır. Gerçek bir orgazm zorlanmaz, ancak bilinçaltının derinliklerinde bulunur ve vücudunuz böylesine doğal bir zevk sunma yoluna girdiğinde, hipnoterapi desteği ile her şey kalıcı bir şekilde daha kolay hale gelerek, kadınlara özel, erkekler özel ayrı ayrı yapılan bilinçaltı zihin çalışmaları ile “cinsel gelişimde” en üst noktaya çıkılarak, kontrolün gücü tamamen sizde olur. Ve böylece, karşınızdaki kişi sizden çok daha fazla etkilenip, aranızdaki sevgi bağları çok daha fazla güçlenip, birlikteliğinizin, cinsel ilişkiden zevk almanın, aşk ve sevgi yönünden inanılmaz pozitif çekimini hissetme noktasına gelirsiniz. Kilidin anahtarı tamamen sizde olur ve bunun yöntemini de bir tek siz bilirsiniz.

Cinsellikte yaşanan sorunlardan kaynaklanan erkeklerde performans kaygısı, kadınlarda ise orgazm olamadığı için artan agresif davranışlar cinsel yaşama ciddi zararlar verebilmekte, kişilerde anksiyeteyi (kaygıyı, endişeyi, panik atakları) tetikleyerek, utanma, yetersizlik ve suçluluk duygularını artırabilmektedir...

Yaşanılan cinsel sorunların bir kısmı bilinçaltınıza otomatik olarak kaydedilen olumsuz deneyimlerden kaynaklandığı gibi bazen de önceki bazı cinsel deneyimlerin sizin için çok kötü sonuçlarından ortaya çıkmış da olabilir. Ve bunu kontrol altına almadığınız sürece size daha ciddi ve içinden çıkılmaz sorunlar da ortaya çıkarabildiğini unutmayınız! Sorunun kaynağı her ne ise, hipnoterapi desteği size, kaynağınızdaki sorun yaratan tetikleyicileri devre dışı bırakmaya yardımcı olan, sizi cinsel yönden geliştiren, destek veren, en güvenli, en etkili ve en doğal yöntemdir.

> Yapılan bilimsel araştırmalarda kadınlarda stresin ve mutsuzluğun en önemli nedenlerden biri olarak, cinsel sorunlara bağlı olarak yaşanan orgazm olamama problemlerinin gösterildiğini asla unutmayınız!

* VR Simülasyon Deneyimli + Tepkisel Ölçümlemeli + Öz Güven Destekli “Cinsel Terapi” Hipnoterapi Seansı 3 Saat Blok Seans olarak birebir kişiye özel olarak uygulanmaktadır.
HİPNOTERAPİ DESTEKLİ CİNSEL TERAPİ VE ORGAZM OLAMAMA PROBLEMİ...

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI Hipnoterapi Mezunları | Common Source Information: HMI Hypnotherapy Graduates
Designed By SUNISLAND® Group
Uçuş Korkunuzu Yenebilirsiniz