BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Anksiyete; kaygı ve endişe olarak ifade edilen olumsuz duygulardır, gerginlik yaratarak, vücutta birtakım fizyolojik reaksiyonlar ve değişiklikler meydana getirir. Bunları bazen fark edersiniz bazen de hiç farketmeden içten içe size zarar vererek yaşamayı sürdürürsünüz. Gerginlik durumunda, vücut kaslarınızda, nefesinizde birtakım değişiklikler olabiliyor. Son yıllarda dünyada ve ülkemiz nüfusunda çok yüksek oranlarında bu sorunda artışlar gözlenmektedir.

Anksiyete sorunu kontrol altına alınmadığı sürece, ileride çok ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Depresyon ve OKB’ye (Obsesif kompulsif bozukluk - OKB / Obsessive compulsive disorder - OCD) büyük ölçüde hissedilen anksiyete kaynaklı kaygılar neticesinde ortaya çıkıyor. Kontrol altına almadığınızda, şu anda normalde yapabildiğiniz şeyler, ileride yapamayacağınız bir duruma dönüşebilir, travmatik ve çaresizlik duyguları artarak genişleyerek, derinleşebilir, panik ataklar şiddetini artırabilir, depresyona neden olabilir, bunalmışlık, bitkinlik, tükenmişlik hislerini, bastırılmış içsel sorunların ve her türlü dışsal sorunun artışını daha fazla tetikleyebilir, anksiyete kontrol altına alınmazsa bir süre sonra fiziksel olarak da zihinsel olarak da bitkinlikten dolayı hiçbir şey yapamaz bir noktaya gelebilirsiniz. En sık rastlanan anksiyetelerden biri olan, “sosyal kaygı” sorunları ile hayatınızı yaşanmaz hale gelerek, gün gelecek en çok ihtiyacınız olan şeyleri dahi elde etmenizi engelleyerek, arkadaşlarınız ve insan teması konularında size ciddi sorunlar yaşatacaktır. Hipnoterapi desteği tüm bu sorunlar ile başa çıkmanıza yardımcı olan en güvenli, en etkili ve en doğal yöntemdir.

Hipnoterapi desteği, sosyalleşme konusundaki sorunlar ile de başa çıkmanız için motivasyonunuzu geliştirerek, “kendin olma” başarısını elde etmenizi sağlayarak, proaktif olmanız ve anksiyete sorununuzu kontrol altına almanız için her türlü kaygı, endişe duygularınızı azaltmanıza, stresinizin ve iç dünyanızın kontrolünü ele geçirmenize, toparlanmanıza, yaşam enerjinizin artmasına, huzur ve mutluluğu bulmanıza yardımcı olan en etkili ve en doğal yöntemdir. Hipnoterapi desteği, zihninizdeki endişe kaynağını tamamen ortadan kaldırarak her türlü kaygı ve endişe ile başa çıkmanıza, gereksiz takıntılardan kurtulmanıza, sakin ve kendinizden emin olmanıza, kendinizi rahat hissetmenize, panik ataklarınızdan kurtulmanıza, yardımcı olur. Zihinsel ve fiziksel olarak sizi sürekli geliştirir. Hayatınızı ve sizi tüm gereksiz endişelerden temizleyerek, korur.
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “Anksiyeteyi” kontrol altına almanız için, sizlere yardımcı olur.
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group
HİPNOTERAPİ DESTEĞİ İLE ANKSİYETE BOZUKLUĞUNDAN KURTULABİLİRSİNİZ...