HİPNOTERAPİ DESTEĞİ İLE AĞRILARINI KONTROL EDEBİLİRSİN...
Hipnoterapi, "acı", "sebebi bilinmeyen ağrılar" ve "kronik ağrılar" söz konusu olduğunda etkili destek terapi yöntemlerinden birisidir. Acı ve ağrı vücudun neresindeki sorundan kaynaklanıyorsa kaynaklansın beyinde hissedilir, duyumsanır.
Hipnoterapi, kişinin konsantrasyonunu arttırmak, dikkatini dağıtan faktörleri en aza indirgemek, düşünce, duygu ve davranış durumunu değiştirmek amacıyla kişinin telkine açıklığını arttırmak için tasarlanmış bir dizi teknikten oluşuyor.

Bu tip ağrılarda kaygı kontrolü büyük bir rol oynadığından, hipnotik telkinler ile kaygı kontrolünün ve ağrıların kontrolünün sağlanması daha kolaydır. Hipnoterapi, kaygı kontrolünde etkili olması ve stresi azaltması, danışanın rahatlamasını sağlaması nedeniyle, "acılar", "sebebi bilinmeyen ağrılar" ya da "kronik ağrılar" söz konusu olduğunda en önemli ve etkili tedavi seçeneğidir. Hipnotik zihin durumunda en önemli faktör danışanın problemi çözmek için ne kadar istekli ve kararlı olmasıdır.

Kulak Çınlaması (Tinnitus);
Kulakta uğuldama, ıslık, cızırdama, çınlama gibi seslerin duyulması durumudur. Hipnoterapi kulak çınlaması sorunun ortadan kaldırılmasında ya da azaltılmasında çok kritik bir önemi bulunmaktadır. Hipnoterapi danışanın rahatlama ve “iyi olma” hissinin verilmesini sağlar. Danışan bu noktaya ulaştığı anda, kulak çınlaması kaynaklı stresten kurtulacaktır. Kaygının ve stresin azalması, farkındalığın artması anlamına geldiği için kulak çınlamasının iyileşmesinde etkili bir yöntemdir.


Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, ağrınızı kontrol altına almanız için, sizlere yardımcı olur.


√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR® Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI Hipnoterapi Mezunları | Common Source Information: HMI Hypnotherapy Graduates
Designed By SUNISLAND® Group
BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian