BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız.
Hipnoterapi Desteği SİZE; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “Ağrılarınızı” kontrol altına almanızı, kendi kendine empoze edilen “blokları” kaldırmanızı, zihninizi yeniden düzenlemeniz ve odaklamanız yanında, ağrınızla ilgili olabilecek korku, endişe ve stresi azaltarak, sinir sisteminizin yaşadığınız ağrıya daha az tepki vermesini, hipnotik gevşeme tekniklerini kullanarak vücudunuzdaki gerginliği, kaygıyı, motivasyonsuzluğu, acı döngüsünü kırmanızı, konsantrasyonunuzu, yaşam enerji seviyenizi artırmanızı, dinlendirici bir gece uykusu uyumanızı, her türlü kronik ve gerilim türü ağrılarınızı sizi gevşeterek,  rahatlatarak, kontrol altına almanızı, yaşam kalitenizi yükseltmeniz ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz için sizlere yardımcı olur.

Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.
"Acı", "sebebi bilinmeyen ağrılar" ve "kronik ağrılar" söz konusu olduğunda hipnoterapi desteği, diplomalı hipnoterapist tarafından etkili bir yöntem olarak rahatlıkla kullanılabilir. Acı ve ağrı vücudun neresinde olursa olsun, hangi sorundan kaynaklanırsa kaynaklansın her zaman beyinde hissedilir ve duyumsanır.

Ağrılarda “kaygı kontrolü” büyük bir rol oynadığından, hipnoterapi desteği ile kaygı kontrolünün ve ağrıların kontrolünün sağlanması çok daha kolaydır. Hipnoterapi, kaygı kontrolünde etkili olması ve stresi azaltması nedeni ile, danışanın rahatlamasını sağlayarak, "acılar", "sebebi bilinmeyen ağrılar" ya da "kronik ağrılar" söz konusu olduğunda ağrı algısını yönetmede en önemli ve en etkili yöntem olarak kullanılır. Rahatlatma odaklı, ağrıyı hafifletme ve azaltmada en doğal, en etkili yöntem olarak hipnoterapinin bilimsel olarak destek olduğu ispatlanmıştır.

Ağrının kendisi birçok yönden kaçınılmazdır ve hipnoterapi desteği ile şiddetini, tepkilerini ve bu acıyı nasıl algıladığınız kontrol altına almanız sağlanabilir. Ağrı fizyolojik nedenlerden dolayı her şey  doktorunuz tarafından kontrol altına alınmasına rağmen sıkıntı yaratmaya devam ediyorsa, vücudunuz hayatta kalma içgüdüleriniz sayesinde, stresli ve/veya endişeli hissettiğinizde, adrenalin ve kortizol (stres hormonu) gibi bazı hormonlar salgılar ve “savaş ya da kaç” içgüdüsel moduna girdiğinizde, bu da bedeninizin, fiziksel reaksiyonlar göstermesine, kasların gerilmesine, nefesin hızlanmasına, acıya duyarlı artan farkındalık hissi oluşturmasına ve ağrıyı olumsuz bir şekilde algılamanıza neden olur. Bu ağrısal tepkiler, günümüzde özellikle stresli ve/veya endişe uyandıran bir olayla karşılaşıldığında, farkında olsanız da olmasanız da, kendinizi gergin hissetmenize ve ağrıların düşüncesel, duygusal ve ruhsal nedenlerden dolayı artmasına, fiziksel gerginliğe neden olabilmektedir. Bedeniniz karşılaştıkları, algıladıkları şeylere karşılık, hormonal salgı kaynaklı farklı tepkiler verebilmekte, hissettiğiniz acıyı, sebebi bilinmeyen ağrıyı ve/veya kronik ağrıyı artırabilmektedir.

Öncelikle, ağrı nedenleri konusunda doktorunuz veya bir tıp doktoru ile görüştükten ve onay almanızdan sonra, destekleyici yöntem olarak, rahatlamak ve sakinleşmek için hipnoterapi desteğini alabilirsiniz. Stresin, endişelerin, kaygıların, olumsuz duyguların ve hatta geçmiş deneyimlerin ve/veya travmaların ağrılarınız üzerinde etkisi olabilmekte ve bunu azaltmak için de hipnoterapi desteğinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Bu tür ağrılar üzerinde hipnoterapi desteğinin güçlü etkisi olduğunu, hem fiziksel hem de zihinsel olarak olumlu yönde etkileyebildiğini gösteren, çok sayıda bilimsel çalışma vardır. Hipnoterapi desteği, beyninizin ağrı sinyallerini yorumlama ve tepki verme şeklini değiştirerek kalıcı bir şekilde size yardımcı oluyor.
HİPNOTERAPİ DESTEĞİ İLE AĞRILARINIZI KONTROL EDEBİLİRSİNİZ...

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group