BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian
Tebrikler! Şu an bu sayfada olduğunuza göre sadece kısa bir süreliğine dikkatinizi ayırıp yazılanları sonuna kadar okursanız, destek alma konusunda ne kadar istekli ve kararlı olduğunuzu kendinize göstermiş olacak ve ilk adımı atmış olacaksınız...
Günümüzde dünyada hipnoterapi desteği LGBT bireylerde en güçlü destek yöntemi olarak kullanılmaktadır. LGBT bireyler, kendileriyle ilgili gerçekleri ailelerine, arkadaşlarına anlatmanın ne kadar zor ve güç olduğunun farkındadır. Son zamanlarda dünyada, sosyal tutumlarda büyük değişmeler yaşanmasına rağmen ortaya çıkan sorunlar da oldukça fazladır. LGBT Bireyler, kendilerini bu zorlu deneyime zihinsel ve duygusal olarak hazırlamaları ve bunu yakınlarına, çevresindekilerine anlatmaları, doğru iletişim kurmaları, olumsuz ve yıkıcı tepkiler ile başa çıkmaları gerekiyor. Hipnoterapi desteği LGBT bireylerle her türlü konuda yardımcı olan en güvenli, en etkili ve en doğal yöntem olarak kabul edilmektedir. Karşılaşılacak reaksiyonlara hazırlanmak ve tüm süreci kolaylaştıracak, güven ve sakinlik oluşturmak için hipnoterapi desteği en ideal yol olarak gösterilmektedir. Sorunları kontrol altına almadığınız sürece daha ciddi sorunlarla karşılaşacağınız kesindir.

Hipnoterapi desteği ile, algıları kontrol etme becerisi kazanarak, bu durumda olunduğunda hayatın nasıl olduğuna ve nasıl olabileceğine dair bilinçaltı çalışması ve yapılanmasıyla, ortaya çıkan ve çıkabilecek sorunlarla başa çıkma gücü kazandırılıyor. Geleceğe yönelik oryantasyon, şimdiki zamanın ötesine geçilerek, gelecekte nerede olunacağına, nasıl ve ne şekilde bir yaşamın kendilerini beklediği ile ilgili, dönüşümün geleceğine bakma imkânını, düşüncesel, duygusal, ruhsal ve fiziksel olarak deneyimleniyor. Bu son derece öğretici ve aydınlatıcı bir deneyimdir. Olumsuz olayların bile nihayetinde yaşam deneyiminin bütünlüğünde hipnoterapi desteği ile olumlu katkılara dönüştürülür, karşılaşılan ve/veya karşılaşılacak olan her türlü sorunla başa çıkma gücü kazanmak için her yönden hazır hale getiriliyorsunuz. Pişmanlıklar, kaygılar, endişeler, korkular ve tüm tetikleyiciler kontrol altına alınarak, etkisiz hale getiriliyor.
Değişim Yoluyla Size Destek
Cinsiyet hoşnutsuzluğu / Cinsiyet disforisi, bir kişinin rahatsızlık veya sıkıntı yaşadığı bir durumdur. Çünkü biyolojik cinsiyetleri ve cinsiyet kimliği arasında bir uyumsuzluk vardır. Cinsiyet ve cinsiyet kimliği arasındaki bu uyumsuzluk, cinsiyet disforisi olarak adlandırılan rahatsız edici ve rahatsız edici duygulara yol açabilir. Cinsiyet disforisi, tedavinin bazen uygun olduğu bilinen bir tıbbi durumdur. Bu bir akıl hastalığı değildir.
Vücudunuzun gerçek cinsiyetinizi yansıtmadığını hissetmek şiddetli üzüntü, kaygı ve bunalım yaratabilir. Disfori tatminsizlik, kaygı ve huzursuzluk hissidir. Cinsiyet disforisinde, erkek ya da kadın vücuduyla rahatsızlığınız, normal yaşamınızı, dolayısıyla okulunuzu, işinizi veya sosyal aktivitelerinizi sekteye uğratacak kadar yoğun olabilir. Cinsiyet disforisi olan bazı insanlar, biyolojik cinsiyetlerinden ziyade cinsiyet kimliğine göre yaşamak için güçlü ve kalıcı bir arzuya sahiptirler.

Hipnoterapinin amacı, kişinin cinsiyeti hakkında nasıl düşündüğünü değiştirmek değildir; bu hislerle gelecek sıkıntıyla baş etme konusunda fayda ve destek sağlamaya yardımcı olacak düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle sizlere yardımcı olur.
Hipnoterapi Size; Bilinçaltınızı tekrardan eğiterek,
Düşünce ve davranış değiştirme bilinçaltı teknikleriyle, her türlü “LGBT Birey Olmanın Zorlukları” ile başa çıkmada sizlere güç verir, yardımcı olur.
Kendini kabullenmeye, kendine güvene, beden kabulüne ve korkuların üstesinden gelmeye yardımcı olabilir,
Otantik benliğiniz olmanıza yardımcı olabilir,
Kim olduğunuzu çevreleyen herhangi bir korku ile başa çıkmanıza yardımcı olabilir,
Kendiniz için kendinizi kabul etmeyi öğrenmenize yardımcı olabilir,
İhtiyaç duyabileceğiniz güven kazanmanıza yardımcı olabilir,
Sahip olabileceğiniz herhangi bir suçluluğun üstesinden gelmenize yardımcı olabilir,
Aile üyelerinin sevdiklerinin kimlikleriyle anlaşabilmelerine yardımcı olabilir.
Ve daha fazlası...
Seans ücreti ve randevu bilgisi için ofisimiz ile iletişime geçilmesi rica olunur.
Bize Ulaşın: +90 392 815 12 14
Ofis iletişim saatleri:
Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 / Cumartesi 10:00 - 15:00

Hatırlatma: Özel hipnoterapi danışmanlık hizmet ücretleri, ülkedeki enflasyon, fiyat artışı, maaş artışı ve genel hayat pahalılığı gibi ekonomik faktörlere bağlı olarak periyodik olarak güncellenmektedir. Hizmet ücretlerinin zamanla değişebileceğini göz önünde bulundurarak destek talebinizi ertelemeyin.
LGBT BİREYLERE HİPNOTERAPİ DESTEĞİ...

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Hipnoterapist Mert Mapolar Bilinçaltı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri | Bir SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© Hipnoterapist MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Ortak Kaynak Bilgi: HMI | Common Source Information: HMI
Designed By SUNISLAND® Group